Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok...

Milyen kutyát ajánlanátok lakásba?

Figyelt kérdés
Majd csak februárban lesz kutyusunk. Körbe nézünk menhelyen is akkor majd, de ha nem találnánk kutyust, akkor milyen fajta kutyát tudnátok ajánlani ami lakásban is jól meg van? Kicsi,közepes,nagytermetűt is mondhattok, bár a nagy nem hiszem, hogy jól meg lenne. Persze napi 2-3 séta meg lenne. Köszönöm a segítséget

2015. nov. 1. 10:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
29%

Én kistestű kutyát ajánlanék.

Ha pedig fajtisztát szeretnél a leggyakoribb: Havanese.

Nekem tacskó keverék van.

2015. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fajtatiszta kutya kell, akkor mindenképp korábban le kell foglalni, és nem is olcsó, 100-120 ezernél kezdődik az áruk. Lakásban tartott kutyáknak napi minimum 3, vagy 4 séta kell, és fajtától függően több óra lefárasztás is. Első körben tényleg a menhelyet ajánlom.
2015. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Első! Az nem fajtiszta, hanem fajtatiszta. Nem ugyanaz a kettő... a fajtiszta az, amikor egy állatnak ugyanazok a fajok voltak az ősei: kutya, ló, macska stb

Ha pedig fajtatiszta, akkor azonos fajta, pl: westie, tacskó, lipicai a lovaknál, sziámi a macskáknál, stb...

2015. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3.mas Te pedig nem segítettél csak kötekszel!

Igen azt tudom, hogy drágább ,de ezért kérdeztem itt.

2015. nov. 1. 10:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Bolognese kutyusom van és neki nem hullik a szore ( max nagyon minimális, ami nem észrevehető)
2015. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem találsz menhelyit akkor: angol/franicia buldog,mopsz,bichonok(havanese,bolognese),palota pincsi,yorkie
2015. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Utsó vagyok

Kutyát menhelyről,fajtamentéstől,tenyésztőtől vegyél.

Szaporítótól NE.

Szóval a jófogást meg az ilyeneket felejtsd el

2015. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2 sétával például egy kutyát sem ajánlok!


Napi 3 a minimum! Míg kölyök napi 6x is le kell vinni,hogy szobatiszta legyen.Szóval ha suliba jársz jobb lenne nyárra időzíteni a kutyust,hogy abban a 3 hónapban szobatisztává tud tenni.


Nem írtad Te mit tudnál neki nyújtani,mennyi időt szánsz a foglalkozásra,hogy nézne ki egy napod?

Szőrével akarsz e bajlódni vagy sem? Inkább takarítasz,mint sem a szőrrel bajlódsz?

2015. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Pedig igaza van a 3-asnak, oké, hogy nem a kérdésre válaszolt, de ha a 2-es olyan okos, hogy egyből 120 ezres kutyákat ajánlgat, akkor tegyen már különbséget a faj és a fajta szavak között....


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Napi 2-3 séta kevés, inkább 4-5 kell. És valami kistestűt válassz, menhelyeken 110%, hogy tudnak segíteni, vannak olyan kutyusok, akiket kifejezetten lakásba ajánlanak.

2015. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Mindenképpen kis testűt, másképp kevés lesz neki a hely. És valóban elég sokat kell sétáltatni. Ha ez nem fér bele neked, akkor inkább egy macskát ajánlanék.
2015. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!