Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kuvaszunk életében először...

A kuvaszunk életében először megharapott egy embert de semmi komoly baja nem lett mit csinaljunk?

Figyelt kérdés
5 éves a kuvaszunk és nincs szocializálódva a kutyákhoz és az emberekhez. Elajándekozásról meg stb.-ről szó sincs mert ezek után is hogy megharapott ( vagyis pontosabban oda kapott ) egy embert, az egész család nagyon szereti különösen én. A kutyus pár hónapos kora óta nallunk van 8 éves voltam mikor hozzánk került és én választottam a fajtát és én vagyok a gazdája. Szóval mit kéne tennünk elvigyük kutyaiskolába vagy az már nem használna a heti egy két ora? Akkor hasznosabb lenne ha ' fel vennénk ' mellé egy embert aki meg neveli,szocializálja és addig foglalkozna vele amíg meg nem tanulja ezeket?

2015. okt. 31. 15:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%
A kuvaszt ha sétáltatod lehet kapni hozzá szájkosarat meg ilyen vackokat.A saját területén meg ha jön valaki el kell zárni.Nem szabad engedni hogy idegenek fogdossák.A kutya csak elijeszteni akarta az embert hogy ne piszkálja,odacsípett és annyi.Nem kell ezen rágódani nincs vele baj meg nem kell hipiszupi iskolába vinni.Természetes viselkedés.Legközelebb figyelj oda jobban.Nekem volt kuvaszom,most Komondor van de erősen nem ajánlott idegeneknek a hasonló viselkedés,pedig a családot meg puszilgatja,csókolgatja,pacsit ad,bújik.A kuvaszom is ilyen volt.
2015. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A kuvasz pont nem az a fajta, hogy egy nem hozzáértő megvegye, mert a 8!!!! éves gyerek választotta, gondolom mérlegelve, mivel jár...
2018. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!