Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek sem engedik otthon? -. -

Nektek sem engedik otthon? -. -

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék egy kutyát magamnak egy huskyt de édesanyám semmi esetre sem akar hallani még róla se.. nálatok is hasonló a helyzet? azt mondja csak akkor ha majd külön élek akkor vihetek oroszlánt is oda.. 20/F
2015. okt. 3. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Basszus, 20 éves vagy, felnőtt. Költözz el otthonról, keress munkát, olvass utána a fajtának, keresd meg egy husky-ra való összeget (felszerelésekkel együtt 150-200 ezer forint) keress fel tenyésztőket, válaszd ki a számodra megfelelőt, várd ki a következő almot.

Ilyen egyszerű.

2015. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
azért ez nem ilyen egyszerű! :D
2015. okt. 3. 19:03
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Felnőtt ember vagy. Ebben a korban amúgy se tanácsos kutyát venni, mivel ki tudja hol fogsz lakni, ki tudja milyen munkád lesz...stb. És ha megveszed a kutyát, de közben panelba költözöl? Egyáltalán most mit csinálsz? Egyetemen tanulsz? Mert akkor jobb esetben is hetente 1x ha látod a kutyát.

Kutyát felelősségteljesen kell venni, nem pedig 20 évesen hisztizni. Ha szeretnél, akkor teremtsd meg a körülményeket hozzá.

2015. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
okj-s szakmán vagyok jelenleg mindennap haza jövök. Jó én ezt tudom, hogy majd ha lesz külön önálló életem csak azért a szülőknek se kéne ilyen szőrösszívűnek lenni..
2015. okt. 3. 19:10
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Persze, nagyon igazságtalanok. Aztán meg majd ha nem tudnád gondozni, mert költözni kell vagy akármi, akkor a szőrösszívű szüleid nyakába szakadna a kutya.
2015. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Amíg a szüleid nyakán élsz, addig ne akarj kutyát!
2015. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a szüleid.

De ilyen korban ezt orvosolni lehet, lassan nem ártana elköltözni. Akkor majd lehet kutyád.

2015. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sztem ne vegyél állatot. Az otthon szempöontjából az állat is hasonlóan mükszik, mint az ember. Pl. nagyanyám macskája, aki még régen néhány hétig nem volt otthon, addig nálunk volt, és a macska nagyon zavarosan viselkedett.
2015. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
azért még 20 évesen nem kéne elköltöznöm! nem vagyok még azért olyan felnőtt, hogy önállóan talpra tudjak állni.. érettségivel rendelkezem csak még.
2015. okt. 3. 20:00
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Kifogások. Akkor mégis mikor akarsz elköltözni? 30-35 évesen?
2015. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!