Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan kutya, ami jól...

Létezik olyan kutya, ami jól elvan egy kb 18002m telken és nem kell sétálni vele?

Figyelt kérdés
Terület őrző kutyára van szükségem.Olyanra aki minket is megvéd, de nem kell vinni sétálni.Munka miatt nincs időm rá.Idős szüleim mellé kell.Rossz környéken élünk,és sok a lopás.Van riasztóm ,de nem ér semmit.És félnek a szüleim egyedül.Voltam a környék menhelyein de nem tudtak ajánlani és nem is voltak túl segítőkészek.Jól lehordott,na mindegy.

2015. okt. 3. 08:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Elköltözni nem sikerült ,nagyon keveset adtak volna érte,így hát maradtunk.Ismerőstől kaptam egy spánielt ,és vetem egy német juhászt.Még nagyon kicsik találtam kutya ovit a környékünkön már többször(4) voltunk órán.Minden nap sétálunk velük, nekem is jót tesz a mozgás.Anyun hihetetlen milyen változást látok nagyon jótett neki hogy van kutyusunk.Mintha frissebb lenne szellemileg mint előtte.Mindkét kutyus a lakásban lakik szabad kijárással.Lengő ajtót tetem a kijárati ajtóra.
2016. jan. 2. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!