Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellik a kutyám, mi a véleménye...

Ellik a kutyám, mi a véleményetek? (. )

Figyelt kérdés
Ma délelőtt lett egy kölyke. Most 18:50 van és azóta sem ellett többet, de szerintem még van a hasában több. Fekszik es nagyon kapkodja a levegőt. Ez normális dolog vagy valami baj van? Most ellik először. (Idióta válaszokat nem kérek, köszi)

#ellés #1kölyök
2015. szept. 24. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem hiszem el,hogy az embereknek,ha valami baja van az állatával,nem az állatorvos jut eszébe legelőször...Ha valami kisebb problémáról van szó,mondjuk viszket a macska füle,vagy mittudomén,még megértem,de ilyen helyzetben eszem ágában nem lenne a neten kajtatni megoldás után,hátha kiderül,hogy mi baja,mikor az orvos sokkal hamarabb megoldaná.Arról nem is beszélve,hogy abszolút elkerülhető lett volna az egész dolog,de ezt már többen leírták előttem.
2015. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!