Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El kell utaznom hétvégére,...

El kell utaznom hétvégére, nem tudok a drágámat pótgazdinak adni, szóval reggel/este átjönnek hozzá nagy sétáltatásra. Szerintetek ez működhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet az, hogy egyedül élek egy panelben amerikai bulldog kutyámmal, eddig mindig ha el kellett mennem 1-2 napra, akkor egyik ismerősöm jött át hozzá. Sajnos most nem tud senki átjönni, úgy tudtam megoldani, hogy péntek este/szombat reggel-este/vasárnap reggel átjönnek hozzá, és kiviszik egy nagy sétára, vasárnap délutánra már hazaérek.

Amúgy hétköznapokon reggel 7től du 4-ig szokott egyedül lenni, szerintetek ellesz? Nem rossz kutya, jó szokott lenni általában, aztán ha egyedül hagyom, mindig sorozatokat rakok be neki, hogy legyen háttérzaj.

Csinált már valaki hasonlót? Nagyon félek, hogy valami baja lesz, webkamerán keresztül folyamatosan tudom nézni, de féltem. Van esetleg tippeket, hogy hogy lehetne neki mégkényelmesebb?

Előre is köszönöm válaszotokat!


2015. júl. 14. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezd vonyítani, akkor nem lesz jó. Nem jó sokáig egyedül hagyni.
2015. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Istenem,hat ez nagyon aranyos.:)

Amugy szerintem el lesz.:)

Ismerosom is ezt csinalta,es atmentunk hozza addig etetni,meg setaltatni.Nem volt vele gond.:)

2015. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első:

Teljes mértékben igazad van! Viszont, sokat van egyedül, lassan másfél éve élünk ebben a panelben, és csak a mentőkkel vonyít, halk kutyus. :)

Második:

Köszönöm, ezek szerint másoknál működött már a dolog, ennek örülök :)


Sose hagynám egyedül, de sajnos a környék kutyamegőrzői nem a legjobbak, így mindig átjönnek hozzá, szeretgetni a drágát.

2015. júl. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!