Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezen az oldalon van a kutyámró...

Ezen az oldalon van a kutyámról kép a fotoalbomba. Lelehet vágni a szeménél neki a szört?

Figyelt kérdés
www.wikers.eoldal.hu
2008. aug. 31. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem levághatod. Gondolom így nem sokat lát a szőrtől... Csak légy óvatos, nehogy belekapj a szemébe.
2008. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zavarja őt valamiben? Mert ha nem, akkor én nem biztos, hogy bántanám. A puliknak sem szokták vágni, ő pedig puli keverék. Esetleg megpróbálhatod neki először felkötni, mint a yorkienak szokták, hogy mit szól hozzá. Lehet, hogy zavarná a nagy fény.
2008. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a pulimnak a szőrét megszoktam nyírni mert ha nincs lenyírva és melege van kopaszra tépi a saját szőrét.Amikor nem nyírtam neki a szőrét mindig láttam hogy szaggatta magáról a szőrt.Amióta megnyírom azóta nem tépi.

Ha a kutyádat zavarja a szőr vagy amikor nagyon meleg van akkor egy kicsit megnyírhatod.De ha nem zavarja őt akkor nem kell.Esetleg a szeménél megigazíthatod hogy jobban lásson.

2008. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vágd le. Neki így jó. Hidd el, semmiben sem zavarja sőt, már teljesen megszokta. De ha leszeretnéd vágni, akkor hajrá, de akkor folyamatosan vágd, hogy ne zavard össze szegényt :) De te tudod :)
2008. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
én inkább a kutyakozmetikusra bíznám,nehogy véletlen kiszúrd a szemét,vagy valami baleset legyen.
2008. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!