Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam rá a kutyát,...

Hogyan szoktassam rá a kutyát, hogy ne menetközben potyogtasson?

Figyelt kérdés

Kicsit nevetséges, de megőrűlök tőle. Mentett kutya, kb három-négy hete van velünk.

A szituáció a következő, elmegyünk sétálni, kb 3 perc után visszanézek és azt látom, hogy méteren keresztül potyogtatja a kutyagumit, mint a ló.

Nem áll meg, nem teszi le seggét, mint a többi kutya, hanem sétaközben.

Akkor visszafordulok és szedegetem össze, amíg találok.


2015. ápr. 16. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém se áll le és nem nagyon tudom úgy terelgetni, vagy pórázzal húzni, úgy hogy egy helyben megálljon. Ha megzavarom közben akkor abbahagyja a kakálást és fél óra mulva folytatja máshol, ezért nem célszerű megzavarni, csak akkor hogyha mondjuk egy nagyon forgalmas helyen vagyunk és nagyon gáz amit művel, nehéz összeszedni, vagy nem tudom elállni az utat kellőképpen, akkor van hogy a kutyát arrébb rángatom.
2015. ápr. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem egyedül szenvedek ezzel a problémával....igen a mienk is abbahagyja, ha odébb rángatom.
2015. ápr. 16. 03:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfogod a nyakörvét szelíden, és megállítod. De valószínűleg hosszú távon ezzel nem nagyon fogsz tudni mit kezdeni - ha egyszer neki így kényelmes... :)
2015. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:DDD Nekünk kakihoz megáll, de pisihez nem. Félig guggolva jön addig, de tartja a gyors séta tempót :D Neki még füves rész se kell. Van, hogy odanézek és látom a betonon a kígyózó pisi nyomot :D Eszem megáll ezen a kutyán.Nehogy már ilyenekkel húzza az időt, hát még lemarad valamiről :P
2015. ápr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!