Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani kis/közepes...

Tudnátok mondani kis/közepes testű, okos kutyafajtákat?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs buta kutya, csak türelmetlen gazdi.

Egyébként a világ 416 kutyafajtájának a 2/3-át fel lehetne sorolni...

2015. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egyet, kis termetű: törpe pincser. De még lehetne mondani 100 másikat legalább...
2015. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hovarju ***** válasza:
Minden fajta okos, még a keverékek is, ha eleget foglalkoznak vele.
2015. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem csivi keverékem van és nagyon okos nem sokat kell küszködnöm a tanítàsával. De volt egy yorki bolognese mixem sajnos őt elvesztettem :'( Ő is okos kutya volt. De a pulik is azok és persze nagyon hűségesek...talán túlzottan is. Nekem csak ilyen fajták voltak amikre biztos azt mondhatom hogy okos tanulékonyak.
2015. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Lehet sokan lehurrognak ezért de a tapasztalatom az hogy a kis keverékek nem tudom miért de okosabbak mint a fajtatiszta kutyák.
2015. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Okos kutyát akarsz vagy könnyen taníthatót? A kettő nagyon nem ugyanaz.
2015. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Kezdő vagyok a témában, úgyhogy én alapból összevontam az okos-könnyen tanítható dolgot.

Fontos, hogy ne kis méretű kutya legyen (a yorki bolognese pl nekünk túl pici), de ne is óriási nagy. Cocker spánielre is gondoltunk, de szívesen várom még az ötleteket, sokat segítetek velük.

2015. ápr. 5. 08:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy kutya könnyen tanítható nem egyenlő az okossal. Szerintem.

Most egy tacskóm van. Nagyon okos, döbbenetes problémamegoldó képessége van, de nem állítom, hogy könnyen tanítható.

2015. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg nem ugyanaz. Jó lenne, ha okos is lenne, de így meggondolva a könnyen taníthatóság fajsúlyosabbnak tűnik.
2015. ápr. 5. 12:44
 10/12 anonim válasza:
Uszkár!Én róla csak jókat tudok mondani...Rettentően okos kutya :) Elvégre a világ 2. legokosabb kutyafajtája
2015. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!