Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák nem táncolnak?

A kutyák nem táncolnak?

Figyelt kérdés

Ha a kutyák nem táncolnak, akkor itt mit csinál a kutyus?


https://www.youtube.com/watch?v=UBftA7V4xak



2015. márc. 28. 01:42
 1/8 anonim válasza:
oszinten? a kutyak azt csinaljak amit a gazdajuk kivan :D mert ok az ember legjobb baratai de szerintem ez te is igy gondolod <3
2015. márc. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam.

Van az a video a neten, ahol a csivava táncol 2 lábon. Azt a gazdi tanította neki. Ezt úgy tűnik nem, hanem magától csinálja a kutyus.


Olyasmire lettem volna kíváncsi, mint a humor érzék. Sokak szerint a kutyáknak nincs, mások szerint meg van. De bizonyítani csak azt tudják, hogy nincs. A kutya csak azért csinál valamit,mert látja, h a gazdi ettől boldog.

De ezen a videón úgy tűnik, a kutyus a maga örömére mozog,táncol.

2015. márc. 28. 02:09
 3/8 anonim válasza:
Eszembe jut az én kis Lindám, egyszer bohóckodtam nyáron a fűben és erre úgy nézett rám:Mit csinál ez? Hülye? Szerintem a kutya sok mindent ért és magasabb az intelligenciája.
2015. márc. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ugralok, tornazok vagy táncolok, abban a pillanatban odaszalad hozzám a kutyám és fura mozdulatokkal agaskodik két lábon, tetszik neki amit csinálunk. Nem tanítottam rá.

A humorerzek egyértelmű, hogy van kutyáknál, ez onnan látszik, pl. az en kutyam szabadon lévő setanal egyértelmű, hogy viccel velem, mikor pl meglát egy békésen baktato embert, ő pedig őrült módjára fele fut kb 40km/h-val, aztán előtte két méterrel visszakanyarodik és hozzám érkezve teli pofaval vigyorog.

Miután rankhozta a szívinfarktust :)

2015. márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NAVON válasza:
Az enyèm szokott táncolni!
2015. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gazdája leírta.

Madisyn Forloines

How did you get your dog to shake its butt/Hogyan vetted rá a kutyád hogy rázza a seggét

pugzly77

He does this when his allergies act up and in the winter months when he gets dry skin/Akkor csinálja amikor előjön az allergiája és a téli hónapokban amikor száraz a bőre


Nem vagyok nagyon jó angolból szóval nem biztos hogy tökéletesen fordítottam de nagyjából ezt jelenti.

2015. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. márc. 28. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:

A kutyák nem táncolnak. Az ő számukra a zene, a ritmus, a dallam nem értelmezhető, ők csak zajok sorozatát hallják zene helyett. Természetesen meg lehet őket tanítani, hogy tánchoz hasonlító mozgást végezzenek, de ez egyszerű feltételes reflex.


A mozgás öröme mint olyan az más téma. Mindenki látott már kutyát fülig érő szájjal sprintelni körbe-körbe széles jókedvében.


A humorérzék... nos, ez egy érdekes kérdés. Kicsit merésznek tartom az ilyen antropomorfizálást, és ez egy nagyon nehezen vizsgálható terület, inkább anekdoták léteznek ilyesmiről, mint tudományos kísérletek. Láttam már a kutyámat elcsórni és eldugni egy másik kutya játékát, míg az nem figyelt, aztán a nyakamat rá, hogy vigyorogva nézte, ahogy a másik keresi a labdát. Láttam, ahogy kifigyelte, hogy a macska a kerti tó partján sütkérezik, és úgy rontott rá, hogy a macska pont a vízbe ugorjon, ő meg elégedetten távozott. Nem tudom, van-e erre tudományos bizonyíték, de én személy szerint úgy gondolom, hogy a kutyáknak igenis van egyfajta humorérzékük. Némelyiknek több, másoknak kevesebb.

2015. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!