Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tisztavérű husky kutya? sos

Ez tisztavérű husky kutya? sos

Figyelt kérdés

Már elegem van h le keverékezik a nyomi osztálytársaim :D

Nincs papirja,kaptam a kutyust.

Ujabban azzal jönnek hogy amelyik huskynak nem kék a szeme az keverék.Ez komoly? :'DDD

Kérdés:Husky?Teljes mértékben?

[link]


[link]


[link]


2015. márc. 25. 20:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaidnak van esze, mondhatom. :D Mi az hogy amelynek nem kék a szeme, az nem husky?

Hát, nem szoktam nagyon husky kutyusokat nézegetni, de azért látszik rajta hogy nem fajtatiszta! De gyönyörű, azt elmondhatom! (Mindig imádtam a husky-t, azonban sajnos nincsen ilyen kutyusom, helyette kettő más fajta van.)

2015. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Miert nem fajtiszta?

(vagyis mibol gondoljatok azt hogy nem az xd)

2015. márc. 25. 20:57
 13/26 anonim ***** válasza:

Fajtisztának fajtiszta. :) Te a fajtatisztára gondolsz!

Hát, nem tudnám megmagyarázni miért látom keveréknek, de egy olyan, aki nem ért a fajtákhoz, az simán rámondja hogy fajtatiszta! Szóval, az osztálytársaid alapból nem értenek a fajtákhoz, a kék szemes dolog miatt!

Amúgy mi a neve a szépségnek? :)

2015. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Shadow(Shadi) :D :)
2015. márc. 25. 21:01
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs törzskönyve, fajtajellegű keveréknek számít. Egyébként a huskynak lehet barna is a szeme, nem ez a döntő.
2015. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ő nem az a kutyus aki pár napja megszökött? :D Egyébként nagyon szép kutya, osztálytársaidnak üzenem: "Szemek: Mandulavágásúak, egymástól közepes távolságra állnak és kissé ferdék. A tekintet élénk, de barátságos; érdeklődő vagy egyenesen csintalan. A szemek színe kék vagy barna, a kevert színű (az egyik barna, a másik kék) szem elfogadható." :D
2015. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

haha de ő az :)

Akkor ő fajtajellegű keverék,értem :)

2015. márc. 25. 21:27
 18/26 Septimius ***** válasza:

Nekem is huskym van, és barna a szeme, törzskönyve is van: [link]


Amúgy meg szerintem elég huskys a kutyád, főleg az utolsó képen látszik jól. A farka sem kunkorodik, szerintem csak annyi, hogy a felmenői nem voltak tenyészszemlések.

2015. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Értem utolsó :))

[link]

[link]


(Itt kicsit sáros/piszkos mert úsztatás után készültek!)

2015. márc. 25. 21:37
 20/26 anonim ***** válasza:

Bocsénat az off-ért:

18-as válaszoló: Szép kutyád van. Nekem a kék szemű huskyk a kedvenceim (de vágyakozok egy husky iránt...).

2015. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!