Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hete vettunk egy 7 honapos...

Egy hete vettunk egy 7 honapos angol agar x kislanyt. Sokat olvastunk roluk, de a gyakorlati resze docog az elejen. Szoval tanacsot szeretnenk kerni etetes ugyben. En igazan nem szeretnem szaraz tappal etetni. Mit es mennyit etethenek vele?

Figyelt kérdés
Most Hills poppi mdium tapot kap.

2015. márc. 3. 03:24
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

A száraz tápokra rá van írva az ideális kajamennyiség, de ha azt pontosan betartod akkor le fog fogyni a kutya.


A sparba lehet venni csirke szívet, -májat, -szárnyat, -nyakat, -farhátat, vagy levesbe való csirkeaprólékot. A Lidlbe kacsa farhátat. Egy nagy adag húst megsüthetsz egyszerre, aztán egy hétig adagolhatod a hűtőből a kutyának. Adj egy kis száraz tápot és mellé húst.


A nyers farháttól az én kutyáim finganak, ezért javaslom hogy süsd meg. Csirkenyakat, szívet lehet nyersen is adni. A többit megsütöm általában, csak akkor nem ha lusta vagyok.

2015. márc. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A száraz tápokra rá van írva az ideális kajamennyiség, de ha azt pontosan betartod akkor le fog fogyni a kutya."


Ez hulyeseg. Nyilvan minden kutyanak egyedi a kajaigenye, de alapvetoen a zacskon feltuntetett ertekek jo iranyadok. Aztan ha latod, hogy fogy vagy hizik, lehet tobbet vagy kevesebbet adni.


A Hillsnel vannak ugyanezen az araon vagy olcsobban jobb vagy ugyanilyen jo tapok. Pl Acana kb ugyanennyibe kerul es sokkal jobbak az osszetevoi, Josera meg olcsobb is stb.

2015. márc. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barf (nyers) ètrendnek nèzz utána, nálunk ez lett a legjobb!
2015. márc. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz szárazzal etetni?
2015. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonjuk a segitsegeket! Azt olvastam mivel sokat isznak ra,az agar kutya nemikepp elveszti szikar,vekony alakjat a szaraz taptol. Es lehet maradi vagyok,de szaz evvel ezelott nem voltak tapok,nekem az olyan mint egy mu kaja.
2015. márc. 4. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb is, ha tudod mit teszel a kutyád elé..

A tápoknál azért ez óriási lutri, mi kerül bele..

2015. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!