Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvos helyett miért itt...

RastaMama kérdése:

Állatorvos helyett miért itt szarakodnak egyes "gazdik"?

Figyelt kérdés
Vagyis miért van itt fent egy csomó olyan kérdés, amire egyértelműen az a válasz, hogy "Azonnal keress fel egy állatorvost!"? Ennyi idióta embernek van/lehet kutyája?
2010. febr. 13. 10:03
1 2
 11/13 Akiteki ***** válasza:

Mert minden dologgal így megy mostanában.

Inkább ücsörög a gép előtt és kérdez hülyeségeket, mint gondolkodna.


És nem csak az orvossal van így. Van néhány kedvenc virtuális állatvédőm is. Begyűjtik az információt, aztán piszkálnak mindenkit, hogy na most azonnal rohanjon valaki összeszedni az út mellett kóborló kutyát, aki persze már rég nem is ott van. Aztán vérig vannak sértve, hogy másnak is pont annyi odamenni, mint neki.

2010. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sok hozzászólóval egyet értek :(

Én sem vagyok nagyokos, de nyilván el tudom dönteni, hogy mi az a baj, amit én is meg tudok oldani, és mi az, amihez állatorvos kell. A nincs pénz, meg nem rendel az állatorvos duma pedig f@szság! Akkor ne tartson kutyát!

2010. febr. 14. 17:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló vagyok. Nézd, így, hogy meg sem próbálod meg érteni az ilyen embereket, így soha nem is fogod. Nem mindenkinek van kocsija km-eket utazni egy másik városba, mert mondjuk egy Isten háta mögötti kis faluban él, és persze, hogy teljesen kétségbe van esve, hogy úristen, most mit tegyen. Najó, mind1.
2010. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!