Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nevelési tanácst kérnék?

Kutya nevelési tanácst kérnék?

Figyelt kérdés
Van egy angol spániel szuka kutyusom és a marad szót nem nagyon akarja megjegyezni. Sajna egyfolytába ugrál és hiába csinálok bármit mindig a nadrágom szárán ló! Tudna nekem valaki segíteni?
2010. febr. 13. 03:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az kutyusom is ilyen csak ö valamivel nagyobb darab ( moszkvai őrkutya) én csak finoman rácsapok az orra hegyére, és keményen rászólok, hogy maradsz. Persze ne simogasd, kicsit éreznie kell, hogy ki a főnök, de én a verjük a kutyát, mert csak úgy tanul párti se vagyok. Jah és bármikor valami jót csinál, valami jutalom falatkát kapott, így megjegyezte.:D;D
2010. febr. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ül parancsal kéne kezdeni, nem a maraddal. Ne taníts helyesírásra egy analfabétát-amit vársz tőle olyan.

Elképzelem ahogy ugrál, te meg ordibálsz hogy marad, marad!!

2010. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt a probléma, nem lehetett tőle felvenni a nadrágot. a kiskutyánk még 2 hónapos, én megtanítottam hogy ül azt ugy tettem hogy jutalom falatott tettem a kezembe és jó szorosan fogtam 5 ujjam között és felfele fordítottam a kezem a feje felé tettem és elkezdtem kicsit tolni hátra és mikor a feneke érintette a talajt mondtam neki hogy ül majd oda adtam a jutalom falatot. mikor ezt már jól tudta a kutyus utána tanítottam a mard szót, az ugy hogy kiadtam hogy ül majd a kézjel nálunk az egész tenyerem mutatom és közbe mondom hogy marad és egyet hátraléptem és jutalomfalat, majd kettőt léptem hátra és így tovább! És határozott legyél.
2010. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ül szóra már nagyon ügyesen hallgat! A játékot is vissza hozza. Szóval nem analfa béta csak a marad szót nem akarja megérteni!:D Köszönöm a tanácsokat!!!!
2010. febr. 14. 02:27
 5/5 anonim válasza:

Eloszor tenyleg az ul / fekszik.

Utana ha ez mar megy, akkor johet a marad, amit en anno ugy inteztem mind a ket kutyamnal, hogy mikozben ult, kiadtam a parancsszot, es csak alltam elotte.

Majd amikor ez megvolt (eloszor fel perc, majd 1, aztan 3 perc). Ha ez megvolt, akkor jott a hatrebb megyek.

sacc 5 meter utan johetett az eltunok. eloszor csak kicsit, aztan vegen 5 perc.

A vegen addig nem kelt fel, amig vissza nem mentem.

2010. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!