Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami baja lenne a kutyámnak?

Valami baja lenne a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Az előbb elkezdett vinnyogni, ott volt a konyhába, ült az ágyában és vinnyogott.Kimentem hozzá, elhallgatott és nagy kerek szemekkel nézett rám, majd mikor meg akartam simogatni a hátát, - nem játékból hanem komolyan - többször is majdnem megharapott, csak nem mert.Majd kijöttem és utána csend lett.Am lány kutya, fél éves.
2010. febr. 9. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Húha.Hát....Nem lehet, hogy megijedt valamitől?
2010. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmai vannak-voltak.Ha nagyon vinnyog és nem engedi,hogy hozzáérjenek.Doki! valami nem stimmel nála!
2010. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

még csak féléves?

nagyon nagy állatbarát vagyok,de tuti rá vágtam volna egyet hogy tudja hol a helye

2010. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizonyosodj meg róla, hogy fájdalmai voltak-e, mikor megsimogattad. Ha igen, irány az állatorvos. Ha nem, akkor tarkónfogás, de sürgősen ilyen esetekben, ha rádmordul!
2010. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Doki!

Az én spánielem pontosan, de tényleg pontosan ugyanezt csinálta, és ő is még csak egy éves volt. Kiderült, hogy epilepsziás, csak így mutatkoznak meg a rohamai, de egy nagyon barátságos, nyugodt, jókedvű kutya egyébként. Ilyenkor nem tudja, hol van, nem érzékeli a külvilágot és minden segítségnyúltást támadásnak fog föl, és visszatámad,morog, de ezt mindig csak hozzú alvás utáni ébredésnél csinálja, tehát általában reggel jön rá.{szerencsére nincs kisgyerek a közelben}. Ez két-három hetente előfordul, 2-3 percig tart, ilyenkor odaülök mellé, és figyelem.

Ha a te kutyusod is nagyon békés, barátságos, de most volt csak ilyen, akkor mindeenképp vidd el dokihoz!

Lehet, hogy valami fáj neki, de lehet, hogy sajnos epilepsziás. Remélem,hogy nem így van!

Sok sikert!

2010. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!