Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jó sípoló játék?

Melyik a jó sípoló játék?

Figyelt kérdés

Nem rég hoztunk menhelyről egy kistestű 6 éves kutyust, ellentétben az előző kutyáinak ő nem túl játékos, legalábbis nem rohan a labda után, harapdálni sem szokott, futkározni sem, és nagyon antiszoc. más kutyától fél, de ez mind érthető hisz egy idős nénié volt.

Hát elkezdtük az átnevelést, szépen haladunk már nem tépi le a gatyám ha egy másik kutya megszagolgatja, de a játék része nehezebben megy, bár már jutifaliért sok mindenre hajlandó. Észre vettük hogy nagyon figyel a különböző hangokra, telefon, csengő, tv, rögötn ugrik, kipróbáltunk nála egy sípoló gyerekjátékot és teljesen megvan őrülve érte, szeretnénk venni neki egy ilyen kutyáknak való játékot de már többször hallottunk ilyen balesetekről hogy a kutya lenyelte, megfulladt stb. Nem értek az ilyen sípoló modern kutya játékokhoz, az előző kutyáinknak elég volt a sima labda vagy bot. Melyik a jófajta amit nem tud lenyelni vagy szétrágni? Nagyon sok féle van(csont, cipő, süni, csirka, labda...) van valami jelentősége hogy milyen formát vesszünk?


2010. febr. 8. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

inkább annak van jelentősége, hogy milyen anyagból van. Azt a kategóriát keresd, ami elég kemény ahhoz, hogy ne tudja a kutyus szétrágni, ezáltal ne tudja a sípot kiszedni és lenyelni, mégis össze tudja jól nyomni, tehát tudja sípoltatni. :)


Enyémek is imádjűk ezeket, arra viszont mindig figyelünk, hogy ha mégis sikerült "kikezdenie" az anyagot a fogával, akkor mi vesszük ki belőle a sípot, megelőzve a bajokat.

2010. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én kutyáimnak mindig sün, labda és csirke volt.
2010. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ma utána jártam, 2 kisebb állatboltba is voltam de olyan gagyik és csúnyának voltak ezek a játékok de azt tudtam meg hogy bár széttudja rágni de emészthető anyagból van. Holnap elugrok a Fressnapfaba ott biztos nagyobb a választék.
2010. febr. 9. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ott nagyon sokfélét találsz!
2010. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!