Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól vihetem a kutyust az...

Mikortól vihetem a kutyust az első sétákra?

Figyelt kérdés
Most tíz hetes a héten kapja meg a harmadik oltást.Mi falun lakunk egy csendes utcában,így sem vihetem?
2010. febr. 8. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy a 3. oltás után egy héttel. Én is hasonló helyen lakom. Ne nagyon engedjem még más kutyákhoz, csak szoktassam. Lehetőleg inkább udvaron, az utcára csak rövid időre. Azóta már megkaptuk az utolsót, így mi tegnaptól kezdtünk inkább sétálgatni.
2010. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszike a gyors választ.Akkor megvárom a jövő hetet.
2010. febr. 8. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:

A veszettségelleni után 1 héttel vidd!!!

Bár viheted előtte is,csak akkor nagyon figyeld,hogy ne találkozzon más állatokkal,ne szedjen föl semmit a földről stb....én megvárnám a veszettségellenit,igy nyugottabban viheted majd. :)

2010. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4. oltás (2 parvo, 2 kombinált) után 1 vagy 2 héttel! A kutyának kb. 1 hét kel, hogy az oltást feldolgozza a szervezete és védett legyen. Semmi féle képpen ne vidd sétálni a 4. oltás előtt! Még 3 hetet kibírtok! ;)
2010. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáljuk.Hátha addigra a hó is elolvad.Már nem bánnám.
2010. febr. 8. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló mondta jól. Nekünk is ezt mondta az orvosunk, hogy a 4.oltás előtt semmiképpen sem!
2010. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2010. febr. 8. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy új kutyám vagyis a harmadik kutyusom. gen a 3-dik oltás után 1 héttel lehet vinni nyugadtan.

2010. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:

3. után már nyugodtan viheted.

6 kutyám volt, akik lakásban voltak, le kellett őket vinni, nem piszkíthatnak benn. Olyan helyeket kerestem, ahova nem sok kutya jár. Senkinek nem volt semmi baja.

2010. febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!