Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő fajtatiszta...

Szerintetek ő fajtatiszta csivava kutyus? Miért? Miért nem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Normál méretű, 4 kg , kan .


2010. febr. 7. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
ezt kinézetre nem lehet elönteni. Ha van törzskönyve fajtatiszta ha nincs akkor nem, ennyi.
2010. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Így van. És nincs is jelentősége, hogy most az-e vagy sem. Mivel gondolom nem tenyészkutya, így az sem nagy baj, ha keveredett bele valami más fajta is, ami esetleg rejteve van. Lényeg, hogy ne fedezzen!
2010. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem attól hogy valamelyik kutyának nincs törzskönyve nem utal egyenesen arra hogy keverék, maximum a kis látókörű embereknél.Kössz a válaszokat, ja és fedez. Csak hogy mégjobban kiakadjatok a saját hülyeségeteken. :)
2010. febr. 7. 17:21
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
én a te hülyeségeden akadok ki ... hülye szaporitó ...
2010. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ingyen csivava itt : [link]
2010. febr. 7. 17:28
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Az oldalon szereplő kutyák mentett menhelyiek, nem "ingyen" vannak, örökbe lehet őket fogadni (és illik adományt adni érte). A képen szereplő kutya szerintem nem fajtatiszta, először is a 4kg elég sok, a standard szerint 0,90-2,5kg, tegyük fel hogy elhízott, de még így is túl vastag a nyaka, rövid az orra, de persze ez csak az én véleményem.

Ami a fajtatisztaságot illeti, hovatalosan csak az a kutya számit fajtatisztának amielyiknek van törzskönyve, az a bízonyíték, hisz egy keverék is nézhet ki úgy mint egy fajtatiszta.

Ahoz meg hogy fedez, tehát szaporít, meg külön gratulálok a kedves gazdinak, legyen több beteg, menhelyi,utcán elcsapott, kukába dobot kutya, és persze több munkájuk az állatvédőknek.

2010. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Direkt odaírtam hogy normál méretű. NORMÁL , nem mini .
2010. febr. 7. 19:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

azért nem fajtatiszta

1.) mert nincs törzskönyve,

2.) mert 4 kilo, amikor max 2,5 kilo lehetne

3.) a pofája sem hasonlit


és NINCS OLYAN HOGY MINI ... hányszor kell még minden egyes "yorkie" és "csivi" és azok mindenféle keverékei gazdájának elmondani?

2010. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2010. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
17:52 vagyok, én a normál, tehát A csivava súlyát írtam, nem a nyomorék, túlszaporított "mini"-nek nevezett beteg ebekről!
2010. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!