Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a kiskutyám...

Miért van az, hogy a kiskutyám minden ok nélkül el kezd remegni?

Figyelt kérdés
Az idegeivel lehet valami baj? Yorkshire terrierem van. 10 hónapos. Soha nem vertük/bántottuk fizikailag. Ha rosszat csinál kicsit leszidjuk, de biztos nem fél tőlünk. Mitől remeghet?
2010. febr. 6. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz.
2010. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha kinti, akkor a hideg miatt.
2010. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Yorkshire terrier kint????!!!!!! Őrület.
2010. febr. 6. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A Yorkiknal ez eloforul.

Enyemnek nincsen ilyen bja, o kkor remeg ha fel vagy fazik.

Idegrendszeri problema lehet, a tenyesztotol hozott Yorkiknak altalaban van.

Ez van, nem tudnak vele csinalni semmit!

Amugy nyugodtan vidd ki! Adjal ra valami rucit, es nyugodtan vidd ki a hoba, ngyon fogja elvezni! Az enyem turja mint egy vaddiszno, es legalabb egy orat kinnt akar lenni.

Es kommandozik a tobbi kutyaval. :)

2010. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kitől,hol, mennyiért vetted?
2010. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Yorkim van és ő is csinálja néha .. gyakran ki is dugja a nyelvét ilyenkor, és még az is remeg.. de aztán elmúlik .. orvos azt mondta, hogy nincs vele semmibaj, yorkivelejáró :)
2010. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Törzskönyvezett fajta tiszta kiskutya. ebben nem is kételkedem. Igen , én is ki szoktam vinni, nagyon gyakran. Ha itthon vagyok, napi 5-6szor is. Szeret kint lenni, de azért még is szobakutyus. Köszönöm a válaszokat. Akkor remélem semmi komoly baja nincs.
2010. febr. 7. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!