Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem a kutyám ha simogatom...

Nekem a kutyám ha simogatom és felveszem mindig mórgohangot ad ki! Van még valaki akinek ugyan így csinálja?

Figyelt kérdés
Úgy morgó hangot, hogy nem mérges hanem olyan önelégülten morgót!
2010. febr. 6. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a pincsim ilyen. Bár nem hiszem hogy az önelégült morgás lenne :D Reggel amikor kivételesen nem én viszem le a kutyát hanem más akkor hiába szólnak a kutyának nem jön ki be kell jönni érte a szobába és felvenni ölbe az ágyamról de olyankor mindig morog mint ha nem akarna elmenni :D
2010. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mimcsii válasza:

Az enyém is ilyen:)

Nyugi, a kutyák ebben (is) hasonlítanak az emberre,minden kutya más:)


MM

2010. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint csak a pincsik vagy a pincsikeverékek ilyenek, de nem ismerek minden kutyát. :)
2010. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én kutyám törpetacskó és palotapincsi keverék! Volt már yorkshire terrierünk is de ő nem csinálta ezt! De nagyon aranyos jókat nevetünk ilyenkor, és még jobban simogatjuk és ő is jobban morog!
2010. febr. 6. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Vizslám csinálja azt, hogy amikor erősebben simogatom a fülét akkor kezd el öntelt pofákat vágni meg morogni :D
2010. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én dalmatám is dörmög,morog főleg amikor a nyakát vakargatom :D

Meg olyankor is szokott amikor "nem találja a helyét",körbe körbe forog a párnáján és amikor lehuppan na akkor jön egy önelégült morgás :D Imádom :)))

2010. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!