Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyája is utálja a...

Más kutyája is utálja a sípolós játékokat?

Figyelt kérdés

Az enyém kinem állhatja...fél tőlle...vettem a freesnapfban egy játékot otthon derült ki h sípol...hozzá se "nyúl"

Yorkshire terrier amúgy:)


2010. febr. 5. 21:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

pff...van neki ezer játéka amit szeret most istenem ha egyszer útálja a sípolósat akkor most mit erőltessem.

Játszik mással ennyi...szerintem attól még egészséges a kutyám, hogy utálja a hangos sípolós játékokat.

És más is írta, hogy az ő kutyájuk se játszik azzal. Szerintem inkább az a ciki ha vkinek a kutyája csak azzal hajlandó játszani, és más dolog nem is érdekli csak a sípolós.

Most ezeket csak azért írod, hogy provokálj, de nem fog sikerülne előre mondom:D

2010. febr. 6. 11:58
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem, azért írom mert régóta kutyázom, és tudok róluk valamicskét, és nem egy kutyám van hanem 3 jelenleg is, és nem törpék hanem igazi kutyák akik tudnak nagyot harapni, elrántani a pórázzal akiket nem lehet felkapkodni így muszáj őket megnevelni! De elnézést hogy beleszóltam a szakértő véleményedbe. Csak ne csúsztass, eddig arról volt szó, hogy a kutyéd fél tőle... Azért találd már ki mit akarsz mondani, mert érdekes módon mostanra csak az lett belőle hogy nem szereti. Az én kutyáim sem szeretik, de azok mellé még a villám is lecsaphat, attól sem ijednek meg...
2010. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

na mint már írtam emeletes házban lakunk nem tarthatok dobbermant, boxert és más ilyen nagy kutyát. Az enyém se fél a tűzijáték, villámlás ilyenek stb...én csak megkérdeztem h más kutyája is utálja a sípolós játékokat?

Igen az enyém utálja, nem szereti, és elugrik tőlle ha meghallja h sípol. Én se most kezdtem a kutyázást, sokat tudok róluk.

És azt is tudom, hogy nem minden kutya szereti...én csak azt kérdeztem, hogy ezzel más kutyája is így van-e és nem csak az enyém.

Értelmezd a kérdést angyalom^^:D

2010. febr. 6. 12:14
 14/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem egy törpe tacskó kutyusom van mikor hazahoztuk akkor még félt a sípoló sünijétől! Én nem erőltetem. Nem akart vele játszani, míg egy nap mosogattam a konyhában mikor meghallottam a sípolást!! Bementem a szobába és láttam, hogy ott bökdösi az orrával a sünit,olyan aranyos volt!Azóta imádja!!
2010. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

12:04nek: Teljesen egyetértek veled!



Kérdezőnek: Azzal még nincs is semmi gond,hogy kis méretű kutyát vettél.Van,aki azt szereti.Ez nem baj.De biztos vagyok benne,hogy szaporítótól vetted.Ha tenyésztőtől lenne,akkor nem lenne ideggyenge,és nem félne.Azzal sincs semmi gond,hogy nem szereti,hisz a kutyák sem egyformák.De akkor sem kéne félnie tőle.


A másik meg az,hogy azt írod,hogy te is rég óta kutyázol...Már ne is haragudj,de az,hogy egy pár éve kutyát tartassz,az nem azt jelenti,hogy kutyázol.A kutyázás is egy külön "sportág".Egyébként amiket beszélsz,azokbol sem az látszik,hogy értessz hozzájuk.

2010. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

13:25-nek köszönöm a válaszát. Amúgy lehet az a gond, hogy kiskorában nem volt neki sípolós játéka. Csak most lassan 3 évesen.

13:42-nek pedig felvilágosítalak picit. Nekem ő második kutyám. Az első lassan 14 éves lesz. Ő keverék. Ő fél a tűzijátéktól, villámlástól és minden hangos dologtól akkor ő is gyenge idegrendszerű. A másik akire vonatkozik a kérdésem nem riad meg a villámlás, tűzijátéktól sőt inkább kiváncsi természetű. Nem szaporítótól van kedves válaszoló, bocsánat ha a kérdésem ezt tükrözi. Amúgy szerintem ez olyan dolog mint az embereknél, nem vagyunk egyformák, ahogy a kutyák sem. Az egyik kutya utálja azt a játékot, a másik megvan őrülve érte. Az évek során kiismertem kutyáimat, és látván nem egyformák. Én szerintem attól, hogy az én 3 éves kuttyom (mert csak kuty nem kutya) utálja azt a játékot ellenszenves számára, még nem nevezném őt idegroncsnak, és nem ítélem el, hogy úgymond nem követi a "divatot". Igenis vannak olyan kutyák akik utálják, még a legbecsesebb tenyészetben is találni biztosan olyat. Más kutya meg fél a villámlástól meg tűzijáték stb...az enyémet meg nem hatja meg.

2010. febr. 6. 13:55
 17/27 anonim ***** válasza:
48%

De könyörgöm,te azt írtad,hogy FÉL a sípolós játéktól,és nem azt,hogy utálja.És igen,én is írtam,hogy nem egyformák.


Na nekem mennem kell a kutyasuliba,szóval majd este még szeretnék az utólsó válaszodra egy-két dolgot írni.Egyébként nekem egy mudim van...

2010. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy az a gond, hogy idősebb! Olvastam a netten már régebben, hogy vannak olyan kutya fajták akik nem kedvekólik a sípoló játékokat! De nekem a tacskó gondolom a vadász ösztöne miatt szereti!
2010. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mindegy mivel játszik a kutyus csak szeresse! Amúgy nekem a kedvence egy ugyan akkora plüssmaci mint ő!! Imádja tépni!olyan jókat ellehet őket nézni!
2010. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
14:00-a a kinem állhatja az nem azt jelenti h utálja?xD
2010. febr. 6. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!