Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyája is utálja a...

Más kutyája is utálja a sípolós játékokat?

Figyelt kérdés

Az enyém kinem állhatja...fél tőlle...vettem a freesnapfban egy játékot otthon derült ki h sípol...hozzá se "nyúl"

Yorkshire terrier amúgy:)


2010. febr. 5. 21:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%
Persze nem sok kutya szereti a sípolós játékokat:) Szerintem azért, mert 8x jobban hallanak mint mi, és hát azért egy sípnak nem a legkellemesebb a hangereje, és a hangzása.. Olyan félelmetes nekik :)
2010. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Én a goldenemet tanítgattam sípolós nem sípolos játékokkal is, inkább elszaladt és nemérdekelte. xD

2010. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%
Én is fettem az enyémnek egy sípolós gumikacsát, még régebben. Elmenekült előre, sose nyúlt hozzá.
2010. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
az én kutyám imádja, főleg a sípolós labdát, de van még kb. 15 másik, mindegyik sípol:) egy kutyát sem ismerek, aki utálná..ha azok lennének többségbe, akik félnek tőle vagy nem szeretik, nem lenne ekkora választék belőle.
2010. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Az én kutyám szinte csak azzal hajlandó játszani, ami sípol.:)
2010. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
A legtöbb labdás kutya imádja a sípolós játékokat. Az enyémek nem szeretnek labdázni, de nem félnek tőle. Kutyát kéne venned, nem túltenyésztett divatjátékot. Azért az már kicsit durva ha ettől is fél...
2010. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
42%
Gratulálok a lepontozóbajnoknak. Vajon van annyi esze, hogy meg tudja mondani: mégis miért nem hasznos az olyan válasz, ami a kérdésre válaszol, és egyszerűen csak leírja, hogy van kutya, ami nem szereti a sípolós játékokat? Legyen már szíves, és magyarázza meg, ha tudja.
2010. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nagyon nehéz a dolog. féléves amstaff, mindent rág, bármilyen játékot szeret. a sípolós labdát mindig sipoltatta, szerette. egy párr napja azonban megölte szegény labdát.
2010. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat kivéve a 23:45-nek. Nem vehettem nagyobb kutyát mivel emeletes házban lakunk. És mint előttem írták nem minden kutya szereti ezeket a játékokat, bevallom őszintén én hálát adok az égnek, hogy nem szereti, mert nem hiszem h eltudnám viselni egy idő utána sípolást és szerintem a szomszédok se:)

Nem tudom ki pontozgat le nem én az tuti:)

2010. febr. 6. 11:02
 10/27 anonim ***** válasza:
Tudod nézz utána a kutyatartásnak. :D Alapszabály hogy a kutya előtt nem hagyunk kaját, játékot, mivel mi vagyunk a főnökök és akkor van játék amikor mi akarjuk. Ha előtte hagyod elveszti a varázsát. Tehát ha ismernéd az alapokat akkor nem lenne olyan problémád amit leírtál. Az oké hogy nem szereti de szerintem igenis ciki hogy fél tőle. :D
2010. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!