Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet keverék kutyámnak?

Mi baja lehet keverék kutyámnak?

Figyelt kérdés
A szőre, a lába felett, a hátán rövidebbre nőtt két foltban is, és amikor megérintem ott, akkor elkezdi mozgatni a bőrét, vagy a hátsó lábával arra kap...zavarja. Mi baja lehet? Mostanában amúgy sokat vararódzik is.
2008. aug. 19. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz, mivel sokat vakarózik könnyen el tudom képzelni, hogy rühös.
2008. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, ilyen bolhaírtó porral már kezeltem kétszer is...nem tudom, mennyire hatásos, de átvizsgáltam a szőrét, bolhásnak tuti nem az, és nem is láttam más élősködőt rajta..
2008. aug. 19. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy atkás. A bolhapor sz*rt sem ér, elnézést a kifejezésért. Ráadásul ez nem bolha. Vigyétek el dokihoz, ő speciális készítményt fog adni.
2008. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bolhairtó por tényleg nem ér sokat. Rühatkára pedig különösen, tekintve, hogy az a bőrben élősködik. Jó lenne megmutatni egy jó dokinak, mert ezen kívül még elég sok minden lehet, amivel csak az orvos tud bármit is kezdeni.
2008. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz! Mi is ilyesmi problémával mentünk hozzá, és adott egy olyan szert, ami minden élősködőt kiírt, ami a kutya szőrében, vagy a bőre alatt van. A nevét nem tudom ennek a készítménynek, de vízben kell feloldani (fehér lesz tőle a víz), és ebben kell megfürdetni a kutyust. De vigyázni kell, hogy ha van macska a közelben, akkor be kell zárni, mert rájuk veszélyes. Ha ezeket a tulajdonságokat esetleg elmondod róla, akkor biztos tudni fogja, hogy mi az a szer.
2008. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!