Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzás ha erre betanítom...

Állatkínzás ha erre betanítom a kutyám? Felelősségre vonhatnak ezért? (videó)

Figyelt kérdés

Szóval betanítanám erre, és szilveszterkor oda engedném idegenekhez az utcán, és elbújva kameráznám!

Veszélyes ez rá nézve? Végül is a szájában tarta, és mindenkire céloz vele, nem önmagára!

[link]


És ha a kutyám lelő valakit bajba kerülünk?

Azt mondom elszabadult és nem én tanítottam rá!


rossz ötlet?


Petárdához nem engedném!



2014. dec. 26. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én csak arra kérnélek, hogy ha megteszed, légyszi rakd fel valahova a videót- bár valaki szerintem úgyis levideózná - ha lehet, a címeddel együtt. Bár az sem olyan fontos, mindent ki lehet deríteni (főleg ha a tesód párja a nemzetbiztonságnál dolgozik).

Köszi!

2015. jan. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na, sikerült betanítani a kutyát? xD
2015. jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Normális vagy?a kutyának, és másnak is lehet baja, és te még le is tagadnad?megérett az emberiség a pusztulásra
2022. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha besül és de izzik a cső és lefojtódik a kutya harapása miatt akkor felrobbanhat és a kutyád fejének annyi és ha rájönnek, hogy te voltál az akkor neked is.
2023. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!