Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszik ilyen rosszul a...

Miért eszik ilyen rosszul a kutyám?

Figyelt kérdés
Mióta ilyen hideg van alig eszik a kutyám.Pedig jó étvágyu és eggyáltalán nem válogat.2x adok neki mert megfeleztem az adagját mivel tanítom és akkor kap 10.15db pici jutalomfalatot.És szinte kétnaponta eszik valamennyit de nem rendesen. A jutifalatot mindeggy mi az elfogadja.De csak azóta mióta ilyen hideg van. 16hónapos nj.
2010. febr. 2. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A kutyák inkább a meleg miatt szoktak étvágytalanok lenni. Akár beteg is lehet, szerintem fussatok egy kört a dokinál.
2010. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rá szokott a jutalom falatra .Nem szabad csak úgy adni neki minden nap hanem inkább akkor adj neki hogy ha teljesíti a feladatod szóval ha tanítod (mert arra nagyon jó a jutalom falat ).Egyébként meg menj vele el egy nagyot futni attól kifárad és jobban kívánja a kaját.Ami nem jutifalatból álljon hanem rendes ételből ,vagy akár tápból(jobban eszi hogyha kicsit megvizezed) . Ha így sem lenne jó akkor ne futni menjél vele hanem orvoshoz . :) De szerintem nem lesz semmi komoly baja mert ha el is kell vinni orvoshoz én azt gondolom hogy csak étvágyhozó gyógyszert ad neki és kész .:D Ja és van egy nagyon apró köze a hideghez mert hogyha a kajáját mindig megmelegíted sokkal jobban esik majd neki . :)
2010. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal melegitem neki az ételt.Jutalomfalatot csak akkor kap mikor tanul és ha jol csinálja , járok vele suliba is középszintüt kezdtük most. Ma még megnézem és ha nem változik holnap irány a doki.Amugy naponta 2x viszem sétálni játszunk, szaladgál, bandázik más kutyussal tehát lefárad.És ezért csodálkozom hogy elég rosszul eszik.
2010. febr. 2. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlságosan fölmelegíted a kajáját és azért nem eszi meg, mert forró neki?
2010. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel evett nagyon keveset . Meglátom este mit csinál.
2010. febr. 2. 15:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Na most jol evett. Adtam neki. És kedves válaszoló aki irta hogy /túl felmelegitem/ valószinü mert most csak szobamelegen adtam és szó szerint befalta. Kőszi a válaszokat.
2010. febr. 2. 15:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy ez lehet, mert az én kutyám is azért nem ette meg egyszer a riszt, mert a teteje már kihűlt, de az alja még tűzforró volt. :D Először nem értettem, mi baja, aztán belenyomtam az ujjam és szinte megégetett. :D Szegény nem csoda, hogy nem ette meg. :D
2010. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia!Most estére megint evett. Köszi .Jó finom húslevest hússal igaz rizst raktam neki bele. De jóizüen felfalta,és szobamelegen megint.Úgyhogy remélem ez volt a gond.Mégegyszer köszi.Én gondoltam rosszul hogy jól felmelegitem hisz hideg van és kinti kutya.
2010. febr. 2. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:
a legjobb a szoba-hőmérsékletű kaja :)
2010. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!