Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más is van így ezzel?

Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Amióta van kutyám (már lassan 4-éve) ezerszer egéségesebb vagyok! A rengeteg séta és kirándulás miatt:)

Sokkal kevesebbszer vagyok beteg és még le is fogytam.

Mással is ez van?:)



2014. dec. 9. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Első kutyusommal nem sétáltam annyit, mikor már elég idős voltam hozzá, mert ő meg már akkor nagyon öreg volt. :) Most van egy gyepis kutyám, aki kamasz és mindent be kell vele pótolni, rengeteget sétálunk, viszem futtatóba is, összevissza nyal meg a többi kutya se kímél és semmi bajom, se nátha, se torokfájás, semmi.
2014. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem idős már a kutyusom, "aktív" korában sem volt egy hiperaktív kutya, de még ígyis azt érzem, mint Te!:) Ha azt vesszük, mennyire el tud tunyulni, magába tud zuhanni egy ember, akkor még egy ilyen kutya is nagy változást tud okozni, egyszerűen a rendszeres séták miatt, még ha nem is kétórásak. Egy mozgékony kutyával meg pláne nagy a különbség, és akkor még arról nem is beszéltem, hogy ha kutyát tart az ember, nem lehet annyira önző és lusta, mint egyedül - gondját kell viselni, le kell vinni pisilni, akkor is meg kell mozdulni ha az ember nem is igényelné, akkor is el kell menni kutyakaját venni, ha magadtól még halogatnád, hogy "ó, majd bevásárolok később", mert miatta muszáj. Neki nem mondhatja az ember, hogy ó, ma inkább vajaskenyér lesz, de majd holnap főzök valamit, ő ezt nem értené:) Szóval szerintem is nagyon pozitív dolog a kutyatartás, pláne ha kifogsz egy pörgős kutyust, magadtól pl. biztos nem kirándulnál ennyit, de rádnéz és toporog, és akkor mentek kifele:) A végén meg azt mondod, de jó hogy kimentünk, mindig a kutyának van igaza:D Még a fogyást is megfigyeltem én is, stresszevőségre, unalomevésre is jó, mert kevesebb idő marad arra, hogy beülök a tévé elé, és veszem elő a kekszet meg ilyeneket... Szóval jah, abszolút úgy érzem mint te:)
2014. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Nektek milyen kutyáitok vannak?

2014. dec. 9. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Azota meg magamra is sokkal jobban odafigyelek, sokat mozgunk,hiperaktiv a kutyam, de sajnos az esti TV nezos nasizas meg jobban elojott nalunk. Este ulunk az agyon, kutya alszik mellettunk, mi is tespedunk es ragcsalunk:( na jo, ha nem sotetedik ilyen koran, akkor azert tenyleg tobbet vagyunk kinn es inkabb jatszunk.
2014. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Havanesem van.
2014. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta kutyám van, nem kaptam el semmilyen betegséget, kivéve évi egy-két nátha. Mióta macskám is van, azóta náthás sem voltam. De igazából nem tudom, hogy ez az állatok miatt van-e, mert én egész életemben velük éltem.
2014. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 compactegon ***** válasza:

persze. kiegyensúlyozottabb és határozottabb leszel (jó esetben), ha van otthon, akit lehet pucorgatni :)

testileg-lelkileg egyaránt jót tesz, ezt számtalanszor bebizonyították már.

egy 4 éves stafford szuka gazdija voltam .)

2014. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!