Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Sűrgős lenne :S

Mit csináljak? Sűrgős lenne :S

Figyelt kérdés

Van egy Vizslánk (rövidszőrű) és most vannak ezek a hidegek -9, -12, de úgy tudom, hogy jövőhéten lesz -18 is. Rá kellene vennem a szüleimet, hogy hozzuk be, mert szegény már annyira fázik, hogy remeg =(. Nem tudjuk hova bezárni mert a pincébe (ahol meleg van) feljött a víz, a garázsba ugyanolyan hideg van mint kint és ha oda bezárjuk szétszed 1-2 dolgot, így csak a kennel marad, de ott hideg van :S

Sokszor próbáltam őket rávenni, apa szerintem bele is menni, de anyától akárhányszor megkérdezem a válasz "Nem!"de miért?"csak", de ez így nem jó...mondtam, hogy megfürdetem bent és akkor nem lesz koszos, de akkor se engedi, utána mondtam, hogy ha bekaksizik vagy valami akkor feltakarítom (pedig most még nem is vedlik). Félek, hogy baj lehet belőle, hogy kint van :S

Ki szoktam menni hozzá, mozog is, de akkor is fázik :S

Mit csináljak, hogy megengedjék? Nagyon sürgős lenne a kutya állapota miatt! Legyetek szívesek segíteni. Nagyon megköszönném :) Bocsi,hogy kicsit hosszú lett :$


2010. jan. 29. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
bolt*
2010. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ötlet:mondd azt,hogy akkor te fogsz kimenni hozzá éjszakára és melegítitek egymást,akkor hátha megenyhülnek és beengedik.Rájönnek,hogy te komolyan aggódsz érte!

Harcold ki,ha úgy érzed apud belemenne akkor puhítsd őt,majd ketten anyudat :)

Remélem sikerül,és majd írd meg,hogy mi lett!

2010. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nem ismerjük az anyukádat ezért nem lehet így megmondani , hogy mivel vedd rá.szerintem próbáld meg elmagyarázni neki, hogy kint megfázik.

de ha nem akkor béleld ki a házát pokróccal és adj a kutyára egy régi vastag pulcsit. alakítsd át lényeg , hogy kényelmes legyen neki.ha nincs otthon ilyen akkor ajánlom a turkálót: D

a házat próbáld szigetelni.valami rongydarabot szegezz ki "ajtónak".

2010. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Hát nekem 3kutyám van,és mind a hármat nem tudom behozni..

Ezért a házukba tettünk szalmát,és az sokkal jobb mint egy pulover vagy egy takaró..

Ugyanis a hideg/pára hatására nedves lesz és nem így semmit se..(Ezt nem egy állatdoki mondta nekem) Próbáljatok szalmát venni..

Remélem,h megoldodik a problémád:)

2010. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

17:50 igaza van!


Nekem agaram van , semmi plusz tartalék nincs rajta, mgse fázik, mert egy szalmaalomban alszik, és gyakran kap melegvizet inni, és meleg kaját. Imádja a hóban játszani, csak akkor remeg egy kcsit, amikor felébredve kijön a kuckóból.

2010. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp nem engedik be a szüleid, akkor úgy tudsz neki legjobban meleget csinálni, ha hőfogó függöny van a kutyaház bejáratán és bent dugig van rakva szalmával a plafonig. Abba be tudja fészkelni magát. Semmilyen rongy nem jó a kutyaházba (és a kinti kutyán a ruha sem), mert a párától átnedvesedik és nem tud megszáradni, ezért tovább hűt. A szalma viszont jól bemelegszik, de nem nedvesedik.
2010. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 RastaMama ***** válasza:
ha semmiképpen sem tudod bevinni a házba, akkor a vizsla.hu fórumán találsz RENGETEG nagyon hasznos tippet, hogy hogyan alakítsd ki a helyét kint úgy, hogy ne legyen baj a hidegtől.
2010. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!