Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell pároztatni?

Hogy kell pároztatni?

Figyelt kérdés

Holnap jönnek a kan yorkimért(viszik a szukához)a tüzelés idejére.Ez mennyi idő??Milyen papírt kell írni a szuka gazdájával,h elviszi a kutyimat?Mi legyen benne?Általában kutyában vagy pénzben szoktak meg állapodni?


NEM A BESZÓLÁSOKRA VAGYOK KÍVÁNCSI!!!!


2010. jan. 22. 22:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
ha nem értessz a TENYÉSZTÉSHEZ, akkor mér kezdessz hozzá? újabb szaporító...
2010. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

aZÉRRT hogy tudjál mit kérdezni!

Szerintem normálisan kérdeztem és ezért minimum elvártam a normális választ.

2010. jan. 22. 22:53
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Ne szaporíts!!! ha babázni akarsz adok dobozban kitett kutyusokat, de feleselgesen mért gyártasz beteg kutyákat? Ha csak egy kis emberség van benned, lemondod!!
2010. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%
Mért lennének betegek? Attól hogy nincs törzskönyvük lehetnek fajtatiszták. Gondolom Yorki szukához viszed nem?
2010. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Nyugi, próbálok segíteni. Nem a tüzelés egész idejére szokták vinni pároztatni, hanem az optimális /fél/ időben. A pároztatás maga egy jó fél óra és nagy szakértelmet igényel, nehogy megsérülnek a kiskutyák, tehát ezt a tenyésztőre kell bízni. Le kell fektetni írásban, hogy mit kér a KAN gazdája, vagyis te. Pénzt-e /mennyit/, vagy egy általad választott kiskutyát, akit kb. 6-7 hetes korában hozhatsz majd csak el, de előtte mát kiválaszthatod. Van, aki pénzt, van, aki kutyát kér. Ha el tudod adni, kérj kiskutyát, mert az többet hoz, mint ha a fedeztetésértkérsz pénzt. A mostani árakat ne ismerem sajnos. Jó lenne, ha te is jelen lennél a fedeztetésnél, mert előfordulhat, hogy akár több szukát is befedeztet a kutyáddal és esetleg később visszaél vele. Pld. manipulál a törzskönnyvvel, vagy hasonló. Én leghalábbis nem adnám csak úgy oda,mennék vele és hoznám vissza.
2010. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%
23.05-ös vagyok. Ha kiskuytát kérsz, amíg hozzád kerül, tudsz neki gazdát is keresni és anyagiéag is jopbban jársz. De jól nézd meg, melyiket választod és azt is, nehogy kicseréljék. A nevet a szuka gazdája adja a kiskutyáknak.
2010. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen yorki szukához viszem.Nem beteg a kutyám,látta orvos.semmi baja nincs
2010. jan. 22. 23:17
 8/24 A kérdező kommentje:
23:05 akkor ha most kezdett el tüzelni akkor kb.mikor lesz pározható?Nem szívesen adom oda a kutyusom,de itthon van még egy foxi kanom és nem kéne ide az a szuka.....abból érdekes kölykök lennének.Meg 6 hós babámmal vagyok itthon és csak a balhé lenne a 2 kan 1 szuka között.
2010. jan. 22. 23:18
 9/24 A kérdező kommentje:
Nincs kocsink aztán így nehéz hozni vinni a kutyit.
2010. jan. 22. 23:19
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán minek pároztatod? Tenyésztő vagy? NEM! Akkor felesleges.. Ivartalanítsd! Neked ebben mi örömöd van??? Csak tovább rontod a már így is szar helyzetet! :(
2010. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!