Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kezelik úgy a yorkit,...

Miért kezelik úgy a yorkit, mintha az nem is kutya, hanem egy önálló faj lenne?

Figyelt kérdés
Ezen mindig kiakadok. Hogy feltesznek egy kérdést, de azt fontos hozzátenni, hogy az yorki. Emlékeztek, nem is olyan rég, hogy a yorki mikor lesz felnőtt vagy hogy a yorki csak kutyatápot ehet-e és a hasonló kérdések. Vagy hogy pl. hogyan kell tartani egy yorkit... Hát ugyanúgy, mint a többi kutyát... Nem tud erre valaki magyarázatot adni, hogy miért van ez a hozzá nem értő idióták agyában? Gyalázat, hogy ennyi hozzáértéssel vesznek maguknak kutyát, pláne egy terriert... Mert ugye yorkshire terrierről beszélünk... És nekik hála, gyalázat, hová jutott ez az intelligens, életrevaló fajta. Miért kellett erre a sorsra kárhoztatnia?
2010. jan. 21. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
ezek szerint neked is yorkid van?
2010. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
az első klassz:D
2010. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
NEM TOM DE A CSIVAVÁKKAL IS EZT CSINÁLJÁK...SZEMETEK
2010. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ebből nekem is elegem van...bazz olyan nincs h "extra mini yorki" idegesítenek a yorkis kérdések, múltkor olyat találtam h "Nem baj ha a yorkimnak emberi kaját adok?" meg h "Nem baj ha a yorkim kint van egy órát?" meg ilyenek...az eszem megáll...azért szeretik ennyire mert olyan "cukcsi, mukcsi zsebcsibe tarcsi" nekem már abból a fajtából van elegem...nem tudnék olyat tartani...tudom nem a kutya a hibás de akkor is, már annyit beszéltek róla h meguntam.
2010. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem mentett szálkás tacsi - yorki keverékem van. De kutyaként kezelem. Meg van egy borderem is. És rosszul vagyok én is az ilyen extra mini baromságoktól, meg az ehet-e emberi kaját jellegű dolgoktól. Ez is egy kutya könyörgöm, nem pedig egy ufó! Miért lenne más, mint egy vizsla vagy egy stafi? Csupán a méretben van különbség! A jellemét az ilyen idióta gazdák rontják el, meg a hozzá nem értő tenyésztők és a szaporítók!
2010. jan. 21. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

sajnos a yorkshire terrier divatkutya lett manapság, minden agyatlan, műkörmös rémségnek ilyen kutyája van és úgy bánnak vele, mint ha egy kicsi baba lenne. a legrosszabb, amikor kis ruhácskákba öltöztetik. aztán meg gügyögnek hozzá, mint az idióták. a "YORKI" meg egy kis agresszív terrorista lesz, mert nevelni azt elfelejtették, de akkor is "olyan cukcsy". A yorkshire terrier gazdikat lapáttal kéne agyonütni, nem csak e miatt.

Mondjuk nekem nem jön be ez a fajta, én a rendes kutyákat szeretem, de azért aranyos.

2010. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
*emiatt, elnyomtam bocs.
2010. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!