Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy szót fogadjon?

Mit tegyek hogy szót fogadjon?

Figyelt kérdés
Egy 3 éves Foxi kan kutyám van és mindig el akar szökni tőlem. Ha kinyílik a kapu, vagy ha kiteszem a kocsiból akkor mindig el akar szökni. Mire tanítsam hogy ne tegye?
2010. jan. 21. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt kinyitnád a kaput ültesd le és mond neki, hogy várj vagy marad. Ha ottmarad dicsérd és jutalmazd, ha odaszalad csapd be a kaput és kezd előről. Egy idő után rá fog jönni, hogyha ottmarad jutalmat kap. A kocsiban, pedig legyen rajta póráz. Amúgy, hogy viszed a kocsiba? Én vagy fogom hátul ha mellette vagyok, természetesen csak hámmal vagy lehet kapni ilyen öveket kutyáknak, olyan, mint egy hám csak be lehet kapcsolni a kutyát vele. Így nem fog kiugrani ha kinyitod a kocsiajtót.
2010. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pórázzal szoktam de mindig a kocsi hátuljába van mert van ilyen kutyaháló,, hogy elválasztja a hátulját az utastértől. egy olyan hámot beszerzek majd . köszi a válaszod : )
2010. jan. 21. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Csapkodd meg egy cserépléccel, az úgy jó.
2010. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
xD
2010. jan. 21. 17:23
 5/7 RastaMama ***** válasza:
mozgasd le, fáraszd le, és neveld meg. csak olyat tudsz számonkérni a kutyán-végrehajtatni vele-amire meg is tanítottad. az én vizslám 8 hónapos, de SOSEM ment el tőlem. nem erre van tanítva.
2010. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A foxik azok ilyenek, nagyon szeretnek futni és sok mozgást igényelnek. Ha kiveszed a kocsiból vidd el csak 10 percre sétálni örülni fog. Ha kiakarsz menni a kapunk akkor előtte mond neki, hogy"ül" utánna azt, hogy "marad" ha nemsikerül akkor szolj rá olyan hangnembe ahogy figyel rád és utánna cselekedj menj ki. Ha nem ment ki akkor vagyahoyg dícsérd meg.hHa nemtudja a vezényszavakat akkor nemtudsz semmit se csináli, először gyakoroltasd vele a dolgokat.
2010. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. febr. 1. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!