Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? Egyáltalán ez...

Mi baja lehet? Egyáltalán ez baj? Nem, tudom

Figyelt kérdés
2 éves yorkim mostamaban nagyon sokszor éhes és enni kell adni neki...régebb nem volt ennyire éhes...folyton eszik aztán meg iyen fehéres inkább sav formájában kihánnya de nem mindig. Kicsit meg is van hízva eddig reggel és este adtunk neki egy napp de most zavarodik meg hogyha nem kap délben. Szoktunk neki nasinak adni néha egy közepes méretü csontot hogy rágcsálja fogkő ellen. Vissza akarom szoktatni a 2szer egynap evésre dehát így nemmegy hogyha követeli..lehet hogy azért hánnya ki mert nagyon gyorsan eszi meg...tanácsok? ja és a kutyi fiú
2010. jan. 19. 19:49
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs a vesszőért a érdesben és a tobbi hibért is
2010. jan. 19. 19:50
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és ha valahol hiányzi egy betű az k lessz mert alig megy
2010. jan. 19. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tippelnék, hogy férges a kutya. A férgek miatt többet eszik, esetleg fel is puffad tőle. Sürgősen vegyetek állatorvosnál féregtelenítőt, mert ilyen kicsi kutya könnyen legyengül benne.
2010. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mikor kicsike volt volt férge de adott a doki valami rózsaszín cuccot és azóta nemvolt...de elviszem doihoz majd ő megmondja
2010. jan. 19. 19:59
 5/10 A kérdező kommentje:
AZT ELFELEJTETTEM ODAÍRNI, HOGY SOKAT ALSZIK MOSTANÁBA DE JÁTSZANI JÁTSZIK... lehet h kifáradt a sok evéstöl:)):))
2010. jan. 19. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3 havonta kell férget hajtani, akkor is, ha nincs neki.
2010. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hány az nem jó, vidd orvoshoz. Azon kívül felnőtt a kutya, már lehet neki egyszer adni naponta. Az én kutyám is mindig enne, szerintem ezzel az összes így van. De ha egészséges, és normális súlya van, akkor nem szabad neki bedőlni, mert a végén úgy fogsz ugrálni ahogy akar! Az pedig senkinek nem jó... Mi az hogy nem megy mert követeli? Te vagy a főnök, az van amit te akarsz, és akkor a kutyád sem ideges. Ha az orvos azt mondja nem beteg akkor ne adj, főleg nem nassot. Ez megintcsak irényíthatóvá tesz, másrész olyan kicsi kutya, hogy betelik vele és akkor ebédidőben meg nem lesz éhes. Legfeljebb akkor adj neki ha tanítod.

Az orvos azt is meg tudja mondani hogy nem kövér-e.

2010. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

SÜRGŐSEN VIDD ÁLLATORVOSHOZ!!!

Megkapja a kutya az oltásokat?

2010. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szerintem rendszeresen kap oltást én nem tudom mert apum intézi
2010. jan. 20. 15:44
 10/10 RastaMama ***** válasza:
állatorvos, egyértelmű. ha fehéreset hány, akkor az lehet akár sav is, amit a túlzott préselt bőr csonti elfogyasztása is okozhat. sztem a napi egyből vegyetek vissza mondjuk heti kettőre. de lehet más tápot kéne venni neki.ha pl érzékeny a gyomra, akkor egy sensitive tápra átállni.
2010. jan. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!