Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jan Fennel-féle kutya nevelés...

Jan Fennel-féle kutya nevelés nálatok bevált?

Figyelt kérdés

A kutyám nagyon ugrál. Azt írja a könyv, hogy ha rámugrik, akkor nem szabad ránézni, el kell tőle fordulni, és úgy tenni mintha észre sem venném. Már lassan 2 hete ezt teszem vele, de ugyanúgy csinálja mikor meglát engem. Felugrik rám, összekarolja a combomat és próbál felugrani rám. (Hozzáteszem, hogy szuka, szóval nem kell "rosszra" gondolni...)

De az is igaz, hogy egy pár percig próbálkozik, hogy foglalkozzak vele, aztán nyüszít egyet és otthagy. De aztán eltelik pár perc és megint ugrál. Főleg mikor újra találkozünk.

Nálatok mennyi idő alatt váltak be a könyvben leírtak? Türelmetlen vagyok?


2010. jan. 18. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
probáld meg azt hogy hazajösz mondjuk a munkádból, taszítod magad elött, leültedet, marasztalod, hagysz neki teret, és újra bejösz,és ott kell maradnia... semmilyen könyet nem olvastam józan paraszt ész :D szóval ne alapozz erre semmit csak egy tipp :D amúgy én cesar milant mindenki figyelémébe ajánlom. többet lehet tanulni tőle szerintem...
2010. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a könyv írja is hogy ez egyfajta életstílus... és ezzel az is hozzá jár h naponta lemozgatod a fölös energiáit sétával... ez a legfontosabb a kutya tartásánál !!! sokan nem is tudják hogy ez milyen fontos és nagyon kevesen elégítik ki a kutyának ezt a fajta igényét, az evésen és iváson kívül
2011. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mondok egy magam fajta kifejlesztet stílust amit csak profiknak ajánlok :D magam fejlesztettem ki ! :D mikor hazaérsz és látod jön feléd a kutya, egyszerűen hajolj lejjebb kezdj el lassan mozogni, (támadó kutya póz XD) vegyél fel... az én kutyám megtorpant elöször... ha ezt megcsinálod vele 1 szer vagy 2 szer, 3 szorra már elég ha nem nézel rá... próbáld ki és írd le h hatott e :D
2011. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!