Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon ti mit gondoltok erről?

Vajon ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy most akkor én is felelőtlen vagyok. 4 honapja vettem 1 palotapincsit a netten potton 15 ezer forintért… mivel akkor nem is lett volna több pénzem rá (mert ugye meg kellet vennem póráz stb.) hát megvettem, mint később kiderült keverék kutya, de én ugyanúgy szeretem. Kezd lelki ismeretfurdalásom lenni, mert nem tenésztőtöl vagy menhelyről hoztam kutyust. Itt annyi ilyenről olvasok, hogy sajnos ilyen gondolatok cikáznak bennem.
2010. jan. 17. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%
Miért is kéne lelkiismeret furdalásodnak lennie???? Miért foglalkozol azzal hogy itt mit írnak??? Akinek van rá pénze, vegyen tenyésztőtől, akinek nincs, vesz onnan ahonnan tud. Ha szereted azt a kutyust, akkor nincs miért lelkiismeret furdalás. Ennyi.
2010. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
65%
Szerintem csak a kutyussal kell törődni. Biztosan bosszantó, hogy nem azt kaptad, amit vártál, de ha belegondosz, akkor ez így nem is helyes. Mert így is kaptál egy szerető kis barátot, aki biztos, hogy nem fog cserben hagyni, ha te is szereted, és rendesen gondoskodsz róla. Végülis a kutyák minden rossz tulajdonságod ellenére szeretnek. Mikor mondhatod el ezt egy emberről?... szóval, szerintem utólag már ne foglalkozz az anyagiakkal! Vagy ha mégis, legyél büszke magadra, amiért adakoztál egy menhelynek. Ez nagyon nemes tett! =)
2010. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nem menhelyről vette, hanem szaporítótól.
2010. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!