Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon ti mit gondoltok erről?

Vajon ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy most akkor én is felelőtlen vagyok. 4 honapja vettem 1 palotapincsit a netten potton 15 ezer forintért… mivel akkor nem is lett volna több pénzem rá (mert ugye meg kellet vennem póráz stb.) hát megvettem, mint később kiderült keverék kutya, de én ugyanúgy szeretem. Kezd lelki ismeretfurdalásom lenni, mert nem tenésztőtöl vagy menhelyről hoztam kutyust. Itt annyi ilyenről olvasok, hogy sajnos ilyen gondolatok cikáznak bennem.
2010. jan. 17. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Elég nagy felelőtlenség volt, de már nem tudsz mit tenni, ő is biztos nagyon édes.
2010. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Felelőtlenség volt, előbb tájékozódnod kellett volna. De szerintem már ne edd magad ezen, mostmár nem tudsz mit tenni. Szeresd a kutyud és legyél jó gazdija :):):):)
2010. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen az vagy, mert te is támogatod a szaporítókat akik a kutyáknak ártanak és szenvedést okoznak (rossz tartás, betegségek). Arról nem is beszélve hogy más dologban is így be tudnak csapni mint kutyaügyben akkor elég kényes a helyzet. Az lenne a mégrosszabb ha még kölyköket is akarnál neki. Menhely tele van fajtatiszta kis kutyákkal, és nagyon jól kinéző kis keverékekkel.
2010. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Lehettél volna körültekintőbb, de megértelek. Az a fontos, hogy szereted a kiskutyádat, és gondját viseled. Biztos nagyon aranyos akkor is, ha keverék.
2010. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell,hogy lelkiismeretfurdalásod legyen,ha megtartod a kiskutyát és gondoskodsz róla,szereted.

Az a gáz,mikor valaki ilyen hiba elkövetése után bevágja az ártatlan kiskutyát egy sintértelepre vagy ki az utcára,és vesz egy másik,fajtatiszta kutyát helyette.

2010. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Szuka a kutya és mindenképp ivartalanítani fogom.
2010. jan. 17. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Keverék kutyát ingyen is kaphattál volna... Így meg fizettél azért, hogy átvertek.


Mindenesetre a lényeg, hogy szeresd, ápold, neveld őt megfelelően. Ha társnak kellett a kutty, akkor szerintem mindegy, hogy fajtatiszta-e, vagy keverék - és jelen esetben talán jobban is jártál egy keverékkel, mint egy túltenyésztett, esetleg beteges, hibás fajkutyával.

2010. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a lényeg, hogy szeresd, ivartalaníttasd... Ha pedig később társat szeretnél neki, akkor keresd meg a pincsi fajtamentőket, tőlük kapsz fajtatisztát is, de keveréket is :-)))
2010. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És természetesen imádom a kiskutyám,és semmi pénzért nem adnám oda:)
2010. jan. 20. 23:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szereted a kutyát? Ugye nem zavar, hogy keverék, nem csak azért akartad a kutyát, hogy fajtatiszta legyen?... Akkor nincs nagy baj... persze ivartalanítsd, de ha a pénz bánt, hát szerintem egy jóérzésű ember a menhelyen is otthagy valami adományt, ha kihoz egy kutyát onnan, hát ez most picit drágább volt neked, de ha szereted őt, akkor nincs nagy baj.
2010. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!