Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy magyar vizslát...

Szerintetek egy magyar vizslát lehet kicsit csibészeltetni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem erre való a vizsla.
2010. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet, de minek?
2010. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mondjuk hogy ki mit ért a csibészeltetés alatt, sztem én nem jól értelmezem :D De mikor kicsi volt és sétáltunk jött arra két gyanús alak és olyan gyanakvóan nézett rájuk, Nekem elég annyi hogy kicsit tartsanak tőle mármint ne értsetek félre nem kell hogy féljenek tőle, mert azt nem is szeretném csak hogy tudják hol a határ, ha esetleg olyan helyzetbe kerülnénk.
2010. jan. 17. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A vizsla vadászkutya, nem juhászkutya.Őrző-védő munkára szerintem egyáltalán nem alkalmas,és nem is állna neki jól.
2010. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem magyar vizslám van,eredetileg nem a mi kutyánk volt úgy hagyták ránk ,és sajnos kicsi korában járatták kutyaiskolába és megtanították neki a csibészt is. Eredmény képen egyszer ültem a földön vele szembe ,elkezdett morogni (mert 1 magasságban voltunk és prédának tekintett) ahogy keltem fel véletlenül pont csibész tartásba volt a kezem ez azt eredményezte,hogy kis híján szétharapta a csuklómat... A vizsla idegrendszere nem erre való. Nem őrző-védő kutya arra inkább egy német juhász való. A vizsláknak sajnos vagy gyenge az idegrendszerük és ezért nem jó erre tanítani,vagy bírják a lövéseket,petárdát mindent és vadásznak vele,akkor meg felesleges agressziót keltesz csak benne. Úgyhogy én a helyedben tényleg nem tenném.

2010. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megtaníthatod pályán, de éles helyzetben nem fog menni, mert nem arra való.
2010. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat, persze olyan dolgot nem akarok vele tenni ami nem neki való ez természetes mert annál sokkal jobban szeretem! :) :$
2010. jan. 17. 16:58
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

nem kell,nem szabad .

ha veszélyben vagy , mindenképpen meg fog védeni , nem kell hozzá csibészelést tanulnia.

2010. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2010. jan. 18. 21:38
 10/11 anonim válasza:
0%

Szeretném én egy kicsit csibészeltetni. Én azért kaptam ezt a kicsi vizslát mert azt hittem jó házőrző. Persze ha nem az lesz de elkapja azt akit kell akkor nincsen gond. Semmi pénzért nem cserélném le mert egy tünemény, csak érdekelne akinek felnött vizslája van, hogy védi a házát?

Az én kutyuskám még csak 3 hónapos és szeretném tudni milyen lesz ha felnő.

2010. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!