Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak sokan a keverék...

Miért vannak sokan a keverék kutyák ellen?

Figyelt kérdés

Itt is, meg ismerőseim körében a fajtiszta kutyákra esküsznek, a keverék az az ő szemükben valóban korcs. Érdekelne azok véleménye, akik így gondolják, hogy miért?

Mert a legtöbb keverék aranyos, bár ez szubjektív, saját vélemény.

Idegrendszeri, szervi problémák, vagy mi miatt ellenzitek ennyire, akik ellene vagytok?


2014. aug. 24. 18:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen, értem az érvelést.

Az enyém is menhelyről elhozott keverék. 3 hete van nálunk, de sok ismerősöm szemében... mintha nem is vennék kuztyaszámba.. Valami, ami hasonlít egy kutyára, de nem kutya. :)

Nem mintha érdekelne ki mit gondol, inkább a mögötte lévő gondolatmenetre voltam kíváncsi, hogy miért. :)

2014. aug. 25. 12:58
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
A keverék is ugyanolyan, mint a fajtatiszta kutya, csak nem betegszik meg olyan hamar, jobban ellenáll mindenféle betegségnek. Nekem Jack Russel terrier keverékem van, és örülök, hogy nem fajtatiszta, legalább nem lesz olyan hamar beteg. Így több esély van rá, hogy tovább él mint a fajtatiszta kutya! :)
2015. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!