Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius K-9 Amstaffnak?

Julius K-9 Amstaffnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik méret lenne ideális egy Amstaffnak a Julius K-9 IDC Powerhámjai közül? 0,1,2,3,4,?

Nem tudom eldönteni melyiket vegyem neki,ami biztosan jó lesz rá! Egyébként tapasztalatokat is várok az IDC Powerhámokról, lehetőleg az írjon tapasztalatot aki valóban használja!



2014. aug. 23. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy 11 hetes az Amstaffom. Én azonban EGY FELNŐTT AMSTAFFra gondolok most. még nem tervezek hámot, csak ha nagy lesz. de a méret fontos hogy stimmeljen neki!
2014. aug. 23. 11:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem tudsz ezen eldönteni? Megméred a kutyád mellkasának körméretét, aztán megnézed, hogy melyik hám lenne rá jó. Oda vannak írva a méretek a hámokhoz.
2014. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Na, pont azt akartam még kérdezni, hogy kölyök-e még. Én nem vennék kölyöknek, megvárnám, míg felnő és eléri a teljes testméretét, mert így egy kicsit lutri a dolog.

2014. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elsietni a dolgot. 1 év múlva is fogják árulni a power hámot és addigra a kutyát még nől, izmosodik változik. Csak rosszat vásárolnál és még be sem cserélnék neked.
2014. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd amikor venni akarsz neki, elviszed a boltba a kutyát, és felpróbáltatod. Nem egy bonyolult dolog.
2014. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jok ezek a hamok. Szepek is, praktikusak is.

Meretben sajnos nem tudom, mekkora kell a kutyadra, es hogy felnottkoraban jo lesz- e meg ra....


Nekem staffordshire bullterrier szukam van, nem tul nagy, 16kg.

En egy 2- es meretut vettem a kolykomre, kicsit laza volt, de hordta, es ugy voltam vele, majd beleno.

Kb fel evig vartam vele, aztan azt eladtam, mert meg mindig laza volt.

Most van egy 1-es meretu, kb. kozep meretre van allitva es ez mar orok darab, nem fogja kinoni.

Mostanaban az a problemank vele, hogy mivel nottek a kutyam cickoi, a felso kettot kicsit dorzsoli ez a ham, ezert szuneteltetjuk atmenetileg.

De egyebkent csak ajanlani tudom.

Lehet ratepozarazni kis zsebeket, jutalomfalat, kakazacsko belefer, aztan viheti a kutya:)

2014. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni, majd megveszed neki akkor amikor már nem nő tovább (szerintem arra azért drága, hogy kölyökre két havonta vegyél másikat, de nem akarok a zsebedben turkálni)
2014. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!