Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap kivittem a kutyákat...

Tegnap kivittem a kutyákat futatni apuval? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Én szoktam őket sétáltatni,de ha hívom nem jönnnek vissza(tacsi,pincsi keverék).Most apuval mentem ki és a kutyák ha hívta őket oda ment hozzá és nem is nagyon mentek el melőle.Engem meg nagy ívben le...Mitől lehet?Mit csináljak,hogy nekem is ugyanezt tegyék?
2010. jan. 15. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Apád a "falkavezér" Ennyi!
2010. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,mert amikor eszik és apum elmegy melette megmorogja.
2010. jan. 15. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
egyértelműen, apukáda falkavezér, lehewt, hogy evés közben nem rá morog, hanem rád..ezt így konkrétan nem tudom, de ha téged le se szara kutya, akkor téged egyenrangú JÁTÉK partnernak tekint...ha apukád hívására visszajön, akkor ő a falkavezérük, még ha nem is ő eteti őket.Akire hallgat a kutya , teljes mértékben az a flkavezér..vagyváltoztatsz ezen, vagy beletröődsz...
2010. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
98%

hát igazuk van az előttem szólóknak. Apukád a falkavezér, te meg a szerintem a "testvérük" vagy.

A falkavezérség kivívásához következetesnek kell lenni és nem szabad változtatni a szabályokon.

Egy falkában csak egy alfa lehet.

Ettől függetlenül szót fogadhatnának a kis disznók:-)

2010. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Apád a falkavezer.Szerintem hagyd békén.
2010. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!