Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutyák lehetnek melegek?

A Kutyák lehetnek melegek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Mivel ez az abnormális hajlam csak az embernél tud kialakulni.
2014. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Persze! Ha süt a nap pl., vagy kint meleg az idő, ők is melegek, mármint a bundájuk :)


Egyébként homoszexuálisak nem lehetnek.

2014. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
20%
Pedig az én volt kutyám (németjuhász) közösült egy vele azonos neművel (magyar vizsla). És az a másik kutya, tűrte.
2014. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Téves. Ez az abnormális hajlam a természetben is ki tud alakulni, például hibás fiatalkori bevésődés útján.

Egyébként ha a kérdező arra gondol, hogy azonos nemű kutyák végeznek párzó mozdulatokat, tehát kan hág meg kant, szuka szukát, akkor az nem homoszexualitást jelent. Fiatal korban ez egyrészt "gyakorlás", a játék része, a későbbiekben pedig a dominancia kifejezése.

2014. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

utolsó az dominancia jele.

Én láttam már egy dokumentum filmet 2 him keselyűről akik együtt költöttek ki egy elhagyatott tojást és teljesen felnevelték a kicsit. Kutyákról ilyet nem halottam, nem hiszem hogy lehetséges.

2014. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
nem utolsó 3-as bocsi
2014. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Az 1. válaszra írtam. (4. vagyok.)
2014. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem, mint ahogy a lábak meghágása sem lábfetisizmus jelent :D


Egyszerűen ez a dominancia jele. A kutya ősénél, a farkasnál csak az alfapár párosodhatott. A kutyák így jelzik, hogy "én vagyok a főnök". Ahogy a közmondás is tartja, "erősebb kutya b...ik"...


Ha a te kutyád csinálja ezt, akkor határozottan tiltsd le róla, egyrészt mert ha a te jelenlétedben csinálja, akkor a jelzés neked is szólhat (mármint hogy téged maga alá sorol a rangsorban), másrészt meg ha egy szintén domináns kutyára mászik rá, akkor az alaposan meg fogja tépni ezért a durva megnyilvánulásért.

2014. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak az emberi faj ilyen, hogy vannak melegek (homok).
2014. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 sippara ***** válasza:
91%

A homoszexualitás, mint jelenség szinte MINDEN fajnál előfordul, a homofóbia az az abnormális kattanás, ami csak az emberekre jellemző :)


Ettől függetlenül a kant hágó kan/szukát hágó szuka kb egymillióból 999999-szer dominancia.

2014. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!