Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy találok interneten ingyen elvihető kölyök yorkit, vagy bolonese, havanese kutyust?

Figyelt kérdés
Szerető gazdi lennék, és sokat törődnék vele. Ha szerintetek lehetséges találni ilyet linkelnétek? vagy privát üzenetben elküldenétek? Előre is köszi:)
2010. jan. 13. 15:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

15:49!!! A minap nézegettem a Pest megyei menhelyeket és TÖBB fajtatiszta shar-pei-t is láttam! Talán körülnézhetnél!!!

Kedves kérdező, egészséges kiskutyát biztos nem fogasz kapni ingyen de manapság már a menhely is tele van fajtatiszta kutyákkal.

2010. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Esély az van, de az orvosi számlák egy tenyésztőtől származó kutya triplájába kerülnek majd.
2010. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod,hogy érdekelné az ingyen kutyáért kuncsorgót az orvosi költség?

Megszabadulna a beteg kutyától,és kérne új ingyen áldozatot.Általában ez az ilyenek tipikus viselkedése:nem tud/akar orvosra költeni,végülis a kutya ingyen volt..

2010. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha nem tudsz pár tízezer forintot összegyűjteni, hogy vegyél egyet, akkor miből fogod rendesen eltartani? Miből fizeted az orvosi kezelést, ha hirtelen történik valami? Még egy szűrt szülőktől származó, teljesen egészséges kutyánál is bármikor történhet például baleset, aminél az orvosi számla vége akár a 100 ezer forint felé is kerekedhet. Tudom, mert nálam két kutyámmal is megesett ilyen. Kétszer kellett 2 kutyámat műteni. Az egyik kutyámnál (az olcsóbbik) a kezelés 1,5 hét alatt 70 ezer volt, a másiknál 1 hét alatt 100 ezret hagytam a dokiknál. Elhiszem, hogy szeretnéd a kutyát, de ha nincs megfelelő anyagi fedezeted, többek között az ilyen vészhelyzetekre, akkor inkább ne tarts kutyát.
2010. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom miért pontoztak le,én csak segíteni akartam a kedves kérdezőnek a kiskutya ügyben.
2010. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert ostoba,felelőtlen szaporító vagy.Azért leelletni egy kutyát,mert neked egy kölyök kell tőle,a szellemi sötétség mélye.

Kutyák százezrei sínylődnek menhelyeken,sintértelepeken kutyák százait altatják le havi szinten helyhiány miatt,erre te lehozol egy keverék almot a kutyuskádtól azért,mert épp kitaláltad,hogy kell tőle egy kölyök.

Mi lesz a többivel,ha nem kellenek esetleg senkinek?Hol fogsz sipákolni,hogy az állatvédők azonnal vigyék el a megmaradt kicsiket?

Minden kölyök,ami nálad született,egy már meglévő,gazdátlan kutyától veszi el a gazdához jutás,sőt esetleg az élet esélyét.

Valószínűleg hozzád hasonló mentalitásúakhoz kerülnek a kiskutyáid,és így a keverékek áradatának sosem lesz vége.

A hülyeségetek miatt nem lesz soha elég hely,pénz a beáramló,soha véget nem érő kutyaözönnek.

2010. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
28%
2010. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
58%
hu de durva... mekkora helyet foglal két kis yorkie:S
2010. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

[link]



[link]


[link]


nagyon nehéz volt am ezeknek a kutyáknak 99,9999999999999999999999999999999999999999999999%-ka beteg , idegbeteg kutya szval inkább gyűjts vagy fajta mentő , menhely

2010. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olyan regen meg szinte semmit sem tudtam a kutyakrol, a kutyatartasrol. Olyan gyerek voltam, aki soha nem tarthatott semmilyen allatot, meg akkor sem, mikor bekoltoztunk egy hatalmas csaladihazba, pedig egy kisallat volt az almom.

Amikor fuggetlen lettem a szuleimto, beleeltem magam abba, hogy veszek egy yorkit, akarmi is tortenjen. Elterveztem, hogy nagyon szeretni fogom, apolni, setaltatni, nevelni. Persze elkezdtem kutakodni, honnan lehetne minel olcsobban beszerezni, max 50-55ezerert. Ekozben nagynenemeknek volt egy szuka es egy kan yorkijuk es szaporitani akartak. Ujjongtam oromomben, milyen jo lesz ha majd kiskutyak lesznek, meg talan kapok is egyet ingyen.

Aztan annyira beleorultem mar a kutyavasarlasba, hogy minden napomat azzal toltottem, hogy kutyakrol olvastam. Eloszor csak yorkikrol, aztan egyre jobban kiszelesedett a latokorom.

Milyen szerencse, hogy ennyi idot toltottem internet elott, nem sajnaltam az idot arra, hogy minden apro reszletet megtudjak a kutyakrol a tartastol a tenyesztesig, a fajtatisztaktol a menhelyesekig. A tenyesztoktol a szaporitokig.

Azota teljesen megvaltozott a velemenyem, akkor tudatlan voltam, most viszont mar szinte mindent tudok a kutyak sorsarol. Azota sincs kutyam, mert mar tudom, miert kell draga kutyat venni tenyesztotol es ahol lakom, ott kozel felmillio forintba kerul egy yorki, de inkabb gyujtok ra, minthogy bealljak a szaporitokat batoritok taboraba.

Azota megszulettek a rokonok kutyai 50 ezer db-ja, de nekem ingyen adtak volna, es habar gyonyoru szuloktol valo egeszseges kutyak, visszautasitottam az "ajandekot" es elmondtam a velemenyemet a dologrol.

Itt, ahol elek az emberek egytol egyig biztositast kotnek a kutyaikra. Azzal, hogy az ember haziasitotta a kutyat, felelosse tette magat a sorsukrol.

Egyetertek azzal, hogy ha a kutyat nem tudod dragan megvenni, mi lesz majd, ha orvoshoz kell vinni? Rajossz, hogy erre nem is gondoltal es kidobod?

Kulonben is erkolcstelen dolog nemhogy ingyen, de olcson, de meg dragan is szaporitotol kutyat venni.

Szerintem nem vagy felkeszulve meeg egy kutya fogadasara. Azt ajanlom neked, hogy nagyon nagyon sokat olvass a kutyakrol az elkepzelheto osszes temakort erintve es ha meg mindig ugy gondolod, hogy kutyat szeretnel, akkor biztos vagyok benne, hogy ugy leszel vele, mint en, hogy mar eszed agaban sem lesz mashonnan kutyat venni, mint olyan tenyesztotol, aki kiallitasokra viszi a kutyait. Olvasd el, amit masok belinkeltek, az uw-kutya oldalt en vegigsirtam, nagyon hasznos.

Ha mar mindent tudsz a kutyazasrol es meg mindig ajandek kutyat akarsz, akkor ott valami baj van.

Az nem bun, ha nem vagy tajekozott. Az a bun, ha nem is akarsz az lenni.

Kellemes es tanulsagos olvasgatast kivanok!

2010. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!