Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy találok interneten ingyen elvihető kölyök yorkit, vagy bolonese, havanese kutyust?

Figyelt kérdés
Szerető gazdi lennék, és sokat törődnék vele. Ha szerintetek lehetséges találni ilyet linkelnétek? vagy privát üzenetben elküldenétek? Előre is köszi:)
2010. jan. 13. 15:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem, de ha mégis, azzal annyi problémád és orvosi költséged lesz hogy akár egy törzskönyveset is vehettél volna.


Gyűjts rá!

2010. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%
én próbálkoztam de senki nem olyan hülye hogy egy minimum !! 30E ft-os kutyát oda adjon ingyen, amikor a sok szőke apuci rózsaszín kislánya meg megveszi 100 E-ért is :D sajnálom de inkább gyüjtögess tényleg.
2010. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
esetleg hasonló méterű keveréket menhelyről!
2010. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%
olcsokutya.uw.hu
2010. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem,ha valakinek az épp aktuális divatkutya kell,akkor miért nem áldoz rá pénzt?

Ha nincs rá elég pénz,miből fogjátok monjuk az ingyenkutyánál jó eséllyel előforduló betegségeket gyógyíttatni?Több tízezer forintos összegekről van itt szó.

Hidd el,tapasztalatból beszélek.A 12 ezer ft-ért vett kutyám orvosi költségei annyiban voltak,hogy abból az ország legjobb tenyészetéből vehettem volna kölyköt.

Keverék vagy fajtamentőktől idősebb sznobkutya miért nem jó?

2010. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs.

Senki nem fog odaadni ingyen egy ilyen kutyust..

2010. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
75%
Ha az én (bolognese szuka) kutyám kölykedzene, akkor simán odaadnám ingyen valakinek, csak az nem mindegy, hogy kinek. Pl. rendesen kifaggatnám, hogy mit tud a kutyákról (anatómia, nevelés...stb.) és talán egy "családlátpgatásra" is elmennék, hogy megnézzem, hova dom a kiskutyám. De ha valakinek örömöt okozhatok vele, akkor nem fogok fukarkodni és azon agyalni, hogy akár 100 ezer Ft-ot is kaphatnék érte, nem a pénz a lényeg, hanem hogy jó helyre kerüljön a kutyus.
2010. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
60%
hü nekem is adhatnátok egy sharpeit vagy westit :,DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha ingyen hirdetnének ilyet valahol,biztos,hogy azonnal lecsapnának rá a szaporítók.
2010. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
90%

Kölyköt ingyen? hát persze... álom álom... nem is értem, mért akarsz ingyen kutyát??? néha böngészem a kutyás hirdetéseket, és szánalmasnak találom az ingyen kölyökkutyát kéregetőket...

KÖLYÖKKUTYÁKNÁL

- főleg akkor, ha az illető szaporító, és a nyakán maradt egy-két kölyök, és nem akarja sokáig tartani, mert akkor etetni, meg oltatni kellene, és idősebb kölyköket, ha nem kiváló minőségűek, nehezebb eladni,


- ha az a fajtatiszta mégsem annyira fajtatiszta, mert egy 7-8 hetes gombócon nem látszik annyira, de egy nagyobbon már jobban, hogy keverék...,


- ha kamionra termelte, és nem vette át a kereskedő, és már jön a következő (sokszor több, 6-8) alom is, és kell a hely,


- ha beteg, és kezeltetni kellene, ami ugye pénzbe kerül,


- és van olyan, aki megvett egy fajtatisztát, általában szaporítónál, rájön, hogy a kiskutya beteg/keverék/pénzbe kerül vagy idegrendszere nincs rendben, és szabadulni akar tőle, - botcsinálta „van egy szukánk, csináljunk kölyköket” típusú gazda, aki ugyan nem rossz szándékú, de tevékenységével óriási károkat okoz mind az adott fajtának, mind a magyarországi kutyatársadalomnak (Lásd: Egyszeri almok c. menüpont).

[link]

Ha ennyi pénzt nem tudsz kutyára áldozni, ne tarts kutyát, ilyen egyszerű az ábra... ha nagyon szeretnél, akkor gyűjtögess rá...

2010. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!