Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én most szaporító vagyok?...

Én most szaporító vagyok? Nincs kennel nevünk kiváltva sem.

Figyelt kérdés
van 2 rajzos tks német importból származó német juhászkutyám akikkel almot szoktam lehozni. a kicsiket 8 hetesen adom. Az anya megkap minden oltást ami kell neki , tüzeléseket hagyok ki , a kis kutyák szintén megkapnak minden oltást , féregtelenítést, valamint flatazor táppal etetem a szülőket is és a kölyköket is. A szülők eü. szűrésen átestek , és rendszeresen járok velük állatorvoshoz. A szülőknek nincsenek munkavizsgái és kiállítás díjai, mivel ilyen helyekre tudatosan nem viszem őket. Iskolában azért nem hordom mert jártunk tükörsuliba és ott az alap és középfokot úgy leraktuk hogy ott nem is tanultunk semmit , mind tőlem tanulták meg , még a tanácsukra sem szorultam rá kész bohóckodás volt , és úgy döntöttem többet iskolába nem fiszem őket mert felesleges pénz kidobás nekünk. Mind két szülő szocilaizált , póráz nélkül bátran mellettem sétálnak a városba. Nem tkztatom a kicsiket , mivel ha járnék velük suliba , kiállításra és tkztatnék akkor több lenne a veszteség mint a haszon. Így sem azért csinálom hogy megéljek , csak csupán hobbiból. És mert szépek a kutyáim, jó vérvonal , kár lenne őket nem tenyészteni.
2014. júl. 24. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez az egész amit leírsz vagy kamu vagy nem jártál utána semminek. Mindjárt elhiszem, h két 300 ezeres kutyával hobbi szaporítgatsz. Plusz magasról teszel a fajtára és annak jobbátételére. Azért h kiskutyázhass, lehozol almokat. Remek. Szememben a cél nélküli kiskutyagyártás, szaporítás. Ugyanis a kutyád unokáival már simán szaporíthatnak és még a mellüket is döngethetik h milyen f.a vérvonalból való.


Amit meg megspórolsz a tk-ön az megsúgom h kb 6000 Ft/tk.

A kennelnév kiváltás egyszeri 20 ezer.

Aki ennyi pluszt nem hajlandó áldozni...az viselje el h szaporítónak hívják. De miért Te minek neveznéd egyébként magadat? Mi az amit csinálsz?

2014. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, az vagy.
2014. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne kiváltott kenneled, a kutyáidnak kiállítási eredményei, és a kölykök törzskönyvezve lennének, nemet mondanék, de így csak egy törzskönyves szaporító vagy.
2014. júl. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A Tk önmagában még nem jelenti azt,hogy tenyésztésre alkalmas.Ha igen,pedig legalább odáig el kellene jutnod,hogy az alom,Tk es legyen.Legfeljebb csak a másolatot kapja meg az új tulaj.Ez nem akkora plusz költség.Ez még bele kellene férjen a hobby kategóriába.
2014. júl. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus szaporító vagy.
2014. júl. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz, amit leírtál akkor a szaporítás koronázatlan királya vagy. Miért? Mert még csak tisztában sem vagy vele, hogy pont ugyanúgy szaporítod a kutyáidat, mint bárki más, akinek nincs törzskönyve.


"Így sem azért csinálom hogy megéljek , csak csupán hobbiból. És mert szépek a kutyáim, jó vérvonal , kár lenne őket nem tenyészteni."


F....fszt volna kár!!!!!


Bicska nyílik........

2014. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy
2014. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"És mert szépek a kutyáim, jó vérvonal..." - erre milyen bizonyítékod van? ha nem jártál velük se kiállításra, sem munkavizsgákra, akkor miért is kéne elhinni, hogy a te kutyáid olyan jók? mert te azt mondtad? én is mondhatom az enyémre, szintén sosem volt sehol, viszont törzskönyves.

ennyi nem elég. szaporító vagy.

2014. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Platypus ***** válasza:
100%
És tenyészszemléről vagy a szülők törzskönyvéről még szó sem esett... Valami azt súgja, hogy a tudatos kiállításkerülésnek jól megfontolt oka van.
2014. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel számomra a tenyésztők első sorban a fajta jobbá tételére törekednek, és a le írtak alapján egy tökéletes szaporító vagy.
2014. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!