Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkik tényleg nem ehetnek...

A yorkik tényleg nem ehetnek krumplit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 21:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
36%
a kutya a csontot sem tudja megemészteni. szóval azis árt neki, főleg a velős... meg a zsíros kaják, ételmaradékok.
2010. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
62%
Igaza van az előttem szólónak. A kutyák nem tudják megemészteni a krumplit és csak bajuk származhat belőle.Legjobb esetben emésztetlenül jön ki a másik oldalon. Ja és csokit sem szabad nekik adni, semmit amiben kakaó van.
2010. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
67%

Én csak vizet adok neki, abból is csak desztilláltat.

Isten ments, hogy valami baja legyen az ételektől...

2010. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
56%
22.02-vagyok. 21.57-esnek van igaza. :D
2010. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes a falusi kutyák minden "szart" megesznek és semmi bajuk nincs :D Az én kutyám igazi paneldög, de megeszik mindent, nem válogat :) Csontot nem adok neki mert mohó és megfulladna, de a krumplitól sose volt semmi baja.. Spániel a baba :)
2010. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
55%

Aki azt mondta, hogy nem ehet kukoricát a kutya, akkor árulja már el, miért van tele a legtöbb táp kukoricával? :)

Amúgy enyém eszik krumplit nagyon ritkán (azaz krumplipürét), de sosem fosott tőle és megemésztette rendesen. Nem lesz semmi baja, ha nagy néha kap, de lehetőleg ne krumplin éljen, hanem "normális" kaján.

Ez a nem ehet velős csontot meg csak vicc volt, ugye? :D

Még jó, hogy ehet (velős) csontot, a csöveseket nem szabad adni (csirkeláb pl.), főleg nagyon mohó kutyáknak. De a velős csont jót tesz a fogaknak és meg tudja emészteni.

2010. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
52%

Utoljára a védőnőm mondta,hogy a k betűs ételeket ne egyem amíg szoptatom a gyerekeket mert fájni fog a hasuk:P

A kutyák nem emésztik meg a krumplit, semmilyen formában. Tápanyagot sem vesznek fel belőle, ezért felesleges etetni velük.

2010. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
77%
Az én falánk beaglem is eszik krumplit. Imádja.:)
2010. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%
Nem azt mondtam,hogy nem ehet kukoricát,csak nem tudja megemészteni,ezért felesleges adni neki,akárcsak krumplit. Az enyémnek se lett baja tőle,csak egészben sz@rta ki.
2010. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
87%

Igen, a kukorica sem hasznosul megfelelően a szervezetükben. Van egy angol honlap, ahol a kutyatápokat értékelik minőség szerint, és sok olyan van, ami azért kapott kevés pontot, mert kukoricát tartalmaz.

Ez az: [link]

2010. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!