Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim, ha nyitva hagyom a...

A kutyáim, ha nyitva hagyom a kaput véletlenül állandóan elmennek. Mit tegyek, hogy neveljem meg őket, hogy nem menjenek el?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Figyelj oda és ne hagyd a kaput nyitva. Te nem mennél el az ő helyükben egy kis portyázásra? :) Szerintem nincs az a kutya, aki ne élne a lehetőséggel. :D
2010. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De van olyan kutya, az enyém. Egyszer 6 órán át nyitva volt a kapu és nem ment ki. Kicsi korától úgy szoktattuk, hogy mindig leszidtuk, ha ki akart menni felügyelet nélkül. Napi két óra séta után egyébként se vágyik arra, hogy egyedül sétáljon. Nem minden kutyát lehet erre megtanítani, de ha minden nap sétáltatod őket és soha nem mehetnek ki anélkül hogy te megengednéd, akkor van rá esély, hogy megtanulják.
2010. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Minden kutya kimegy, ha tud. Az enyém is elment, egy hétig itt se volt, elmentünk nézelődni és be volt fogva. És tudod, mi a helyzet? Most még inkább ki akar menni...
2010. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem megy ki minden kutya csak aki nincs megnevelve és nem foglalkoznak vele (ebbe beleértem pl azt is, hogy nem érdekli őket hogy ivaros pedig nem kell szülnie stb)!! Az enyémeket akár pórázon is húzhatom, inkább megfulladnak de nem jönnek ki amíg nem adok parancsot. Ugyanúgy ahogy a kennelajtón sem, és a hátsókert ajtaján meg a bejárati ajtón sem mennek át engedély nélkül! Kiskorukban mindig rájuk szóltam és elálltam az utat és nagyon szépen megtanulták. Szerintem ez alapdolog lenne. Természetesen ha épp arra jár egy falka kutya vagy egy betörő akkor nem lehet elvárni tőle hogy bent maradjon, de ugye ilyen nincs minden nap és nem ezért van szükség erre a tudásra. És ezen kívül is nagyon fontos hogy ne hagyjunk nyitva semmit!
2010. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
inkább magadat neveld meg hogy ne hagy nyitva a kaput.
2010. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!