Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak?

Mi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
amikor játszunk állandóan felugrik rám átkarolja a lábamat és nem engedi el , úgy kell leszedni őt a lábamról.
2010. jan. 7. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem meghágni akarja véletlenül?
2010. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
milyen fajta a kutyád? Egyébként lehet egyéni játékstílus. Én leszoktatnám róla.
2010. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem ide írni hogy lány kutya és tényleg mintha azt csinálná...
2010. jan. 7. 15:51
 4/12 A kérdező kommentje:
beagle kutyám van
2010. jan. 7. 15:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel azt akarja megmutatni,hogy ő a főnök.Szoktasd le róla nagyon sürgősen,mert aztán szegény egy újabb kutya lesz a menhelyen.
2010. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis identitás zavar!:D Szépen, türelmesen le lehet róla szoktatni, bár végleg abbahagyni sose fogja! A barátnőm tacskója amikor tüzelés előtt van akkor csinálja mindig ezt csak ő a helyét akarja meg szexelni!

Szólj rá hogy NEM mikor "azt" akarja és told le magadról a legjobb ha a játékot is abbahagyod vele, előbb utóbb tudatosulni fog benne hogy amit csinál az rossz!

2010. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
15:54-es ezt a menhelyes dolgot hogy érted?
2010. jan. 7. 15:58
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Az enyém is ezt csinálja de erre én szoktattam rá...vagyis inkább úgy mondom, hogy amikor kölyök volt akkor mindig ugrált én meg nem szoktattam le róla és még mai napig ugrál rám (engem nem zavar csak ha sáros a lába)
2010. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Mamáméknál van egy tacskó lány ő a labdájával szokott néha akciózni.
2010. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hát a dominanciáját mutatja ki... a barátnőm westieje, ő is szuka, az én kanomon szokta előadni ugyanezt:)) egyértelműen arra utal, hogy ő a főnök... pont ezért ne engedd neki!!
2010. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!