Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdekelne mi a véleményetek a...

Érdekelne mi a véleményetek a Golden retriever kutyusokról?

Figyelt kérdés
Gyerekszerető vagy milyen várom a válaszokat tenyésztőktől is és akiknek van!
2010. jan. 7. 09:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

részben igazad van

csak szerintem egy szapototol vett kutyánál nagyobb az esély ... persze kivételek mindig vannak .. elöfordulhat hogy egy hobbialomból kitünö vadászkutyák lesznek, márcsak azért is mert a kiállitások nem a vadászösztönre szelektálnak

csak azért én a gyerekemet nem biznám rá egy olyan kutyára, akinél bármikor bekattanhat valami :S

2010. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Én a gyerekemet semmiképp nem bíznám egy kutyára sem. Legyen egy kutya bármilyen gyerekszerető, de a kicsit nem hagynám mellette soha. A kutya ösztön állat, még a legjobban kiképzett kutyák, a legjobb idegrendszerüeknél sem tudhatod soha, mi zajlik a le a fejében, mit vél támadásnak, mit nem.

Szóval ilyen alapon sem lehet megválogatni.

2010. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
13:11, látom ténleg ellenkezőleg gondoltad, Én sajnos pont az ellenkezőjét, pont ahogy írtam...tapasztalatból
2010. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!