Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet lenne a kutyatáp...

Jó ötlet lenne a kutyatáp váltása?

Figyelt kérdés
6 éves beagle kutyusról van szó, 2 éve Darlingot kap, ő neki mindegy lenne mert bármit megeszik, de olvastam, hogy nagyon sok "szemét" van benne, és úgy gondoltam hogy Brit Premium Light tápra váltanék mert sokkal jobbak az összetevők is és a vélemények. Duci kutyáról van szó ezért gondoltam light -ra, vagy az mindegy
2014. júl. 6. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen érdemes valamilyen normális minőségű tápra váltani, a Brit Care sorozat vált be nálunk a legjobban. De ha a kutya kövér, akkor alapvetően több mozgásra és kevesebb kajára lenne szüksége, ahhoz nem értek, hogy érdemes-e "Light" tápot venni vagy sem. De mindenképp mozgassátok eleget, és ne kapjon túl sokat enni.
2014. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is váltottunk, mert a kutyunk, menhelyes és sajnos hozzászokott, hogy mindent meg kell ennie.

Plusz mikor utána számoltunk, rájöttünk, hogy jobban ki is jövünk, mert egy olcsóbb tápból vettünk 2-3 napont kis adagokat, és azt felszoroztuk 15 kg-ra, akkor többet kaptunk, mint egy Brit táp ára.

Ja, és ezt még házhoz is szállítják ingyen.

Úgyhogy nyugodtan váltsatok.

Azt nem tudom hol, de valahol már 10 ezer felett, valahol csak 20 ezer feletti vásárláskor érvényes ez.

2014. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen most odafigyelünk, hogy minnél többet mozogjon illetve a kevesebb kajára is :)
2014. júl. 6. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosem késő. Mehet a Light.

Viszont, ha többet kap a kelleténél, mint amire szüksége van, akkor nem segít .Fokozatosan többet mozgatni és a tápra rá van írva az adagolás. Kövér ebnél érdemes kevesebbel kezdeni.

2014. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kerestem oldalak,és találtam a webkutyát, az új nevére nem emlékszem, ott a 15 kg -os 6990 plusz 490 a szállítási költség, eddig ez a legolcsóbb amit találtam és megbízhatónak is tűnik :)
2014. júl. 6. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!