Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mini yorki nem bírja a havat?

A mini yorki nem bírja a havat?

Figyelt kérdés
8hónapos mini yorkim van,és mikor esett a hó decemberben,gondoltam kiviszem sétálni,biztos nagyon fog örülni,hisz még nem látott havat:)Felöltöztettem,ezzel nem volt gond,viszont 1perc után elkezdett sikítani lépkedés közben,gyorsan felkaptam mert nagyon megrémültem,nem tudtam mi baja.Másnap megismételtem,ugyanez történt.Arra gondolok hogy olyan pici tappancsa van,hogy abszolute nem bírja a hideget,viszont azt nem értem hogy van a házban még egy ugyanilyen idős mini yorki,az is nagyon pici,ő meg vígan futkároz a hóban.Ez hogy lehet?Gondoltam zoknira is,de ennyire picit sehol nem találtam.
2010. jan. 6. 19:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
11:03-as én már azért nem mondom azt h vannak ezek a jelölések mert ha azt mondom vannak akkor azért csesznek le ha azt mondom nincsen akkor meg azért.
2010. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!