Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pulit vagy Spánielt?

Pulit vagy Spánielt?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk, viszonylag van idönk foglakozni a kulyussal, egy cicánk van még. Van egy 17 hónapos kislányom. Ezek tükrében melyik lenne a legjobb válsztás?
2010. jan. 6. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen pici gyerek mellé nem hoznék kiskutyát. Szerintem várj vele, míg kicsit nagyobb lesz és lehet vele szót érteni.
2010. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Spánielt. Gyerekszeretőbb, könnyebb a bundáját is tisztán tartani. Mi is akarunk majd kutyát, az én fiam is 17 lesz pár nap múlva.

Én egy menhelyi kutyára gondoltam, olyan középtermetűig.

2010. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Nekem volt mindkettő. Én az első válaszolóval nem igazán értek egyet: mikor én megszülettem, volt kutyánk, és talán ennek köszönhetem az állatok iránti ragaszkodásomat.

Nos, mind a 2 remek kutya, de a puli inkább a házőrző típus, míg a spániel (nekem cocker volt), sokkal barátkozósabb, közvetlenebb mindenkivel. Én inkább a spánielt javasolnám, amíg ilyen pici a gyermeketek, esetleg utána lehet mellé puli:) Halálos páros, én annyit nevettem rajtuk. A spániel mindig játszani akart, a puli meg mindig rendreutasította. Imádnivalóak:)

2010. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
puli nagyon rossz természetű tud lenni. a spániel barátkozóbb. bár lehet, hogy a puli is az a gazdájával, azt nem tudom. de idegenekkel mindig bizalmatlanok, meg a szőrével is sok gond van.
2010. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Én is a spánielre szavazok, ha az általad említett 2 kutyafajta közül kell választani. A szomszédunkban van egy puli. Állandóan szökik és ha kell ha nem ugat. Bár ez lehet, hogy nevelés kérdése lenne.
2010. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi. A nagymamáéknál van 4 kutyus, a kislányom nagyon szererti öket, nem bántja már. most kÖltöztünk ide, ezért gondoltunk egy kutyusra.
2010. jan. 6. 09:43
 7/9 anonim ***** válasza:
szeritnem eggyértelműen spániel kisseb termetű szerintem a gyerekek is jobban a szeretik.A mérete milyatt.Amúgy bocs a helyes írásért csak elemes a billentyűzetünk és lemerűlt az elem.És amúgy én is jobban szeretem a spánieleket,
2010. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyérteműen a puli. A spániel csak egy gazdát fogad el a család többi tagját nyomós ok miatt meg is haraphatja (személyes tapasztalat)
2010. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Ez csak nevelés kérdése. Nekem is spanim van és nagyon ragaszkodó, gyerekeket imádja. A család minden tagját imádja, és szót is fogad nekik:)A család kedvence:)

http://www.youtube.com/watch?v=jzCX3cbJIL8

2010. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!