Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leejtettem a kutyusomat, mit...

Leejtettem a kutyusomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fekhelyéből kiesett mikor a kezemben vittem benne,nem olyan magasról,kb fél-egy méterről,mikor leesett kicsit nyüszögött.De azóta húzza az első lábát,ez kb 2 órája történt.Apu szerint csak meghúzódott,ha eltörött volna nem tudna ráálni.Szerintetek azért elvigyem dokihoz,vagy várjak még?9hetes yorki.
2010. jan. 5. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
figyelj én meg a kiskutyámnak csuktam rá a lábára az ajtót és nem tudott rálépni vártam holnapig és már semmi baja nem volt szaladgált.Úgy hogy nyugi és az enyém durvább volt mert még rá sem tudott ált.Nagyon féltem úgy hogy nyugi.(palotapincsi)
2010. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
elég régen jártam erre köszi a válaszokat,nem lett semmi baja azóta is a szívünk csücske:-)
2012. máj. 13. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!